İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Cam Lavabolu Banyo Dolapları

Banyo-Tuvalet 9 Temmuz, 18:43'de eklendi

Banyo dolabında kaliteyi ve tasarımı belirleyen en önemli unsurlardan biri de banyo lavabosudur. Cam tezgah son yıllarda sıkça kullanılan modern kullanışlı banyo dolapları üretmek isteyen herkesin tercih ettiği banyo lavabolarıdır.

Banyo lavaboları  on beş, yirmi yıl öncesinde daha çok döküm lavabolar kullanılmakta idi. Bu döküm lavabolar zamanla renk değiştiren ürünler idi. Döküm lavabolar çabuk çizilse de  ucu lavabolar olduğu için sıkça kullanılırdı.Günümüzde gelişen teknoloji  ve banyo dolabı ve banyo lavabosundan beklentilerin yükselmesiyle artık seramik banyo lavaboları tercih edilir oldu. Bunun yanından daha lüks banyo lavabosu ile lüks banyo tasarımları ancak cam banyo lavaboları ile mümkün olabilmekte.

Cam lavabolar her ölçüye özel üretilebildiği için ister 72cm ister 172cm olsun her ölçüde banyo dolabı üretmek için banyo lavabosu bize sipariş verebilirsiniz. Özellikle ara ölçülerde banyo dolabı üretmek isteyen mobilya üreticileri ve dekorasyoncuların en büyük sıkıntısı istediği ölçüde seramik lavaboları bulamayışıdır. Cam lavabolar bu ihtiyaca en modern tasarımlarıyla en iyi şekilde cevap veren banyo lavabosudur. Hem derinlik hem genişlik hem de renkli tasarımlarıyla her banyoya uygun yapıda banyo dolabı üretmek için banyo lavabonuzun ölçülerini bize bildirmeniz yeterlidir.

Cam Lavabo Fiyatları

Cam lavabo fiyatları ölçüsüne göre değişmektedir. Banyo lavabosu kırmızı, gold lavabo veya siyah cam lavabo olarak üretilebilir fiyatları renklere göre değişmediği için istediğiniz her renkteki banyo cam lavabo modelini seçebilirsiniz. Cam lavabo fiyatı diğer banyo lavabo modellerine göre daha yüksek olsa da size sunduğu mükemmel banyo dolabı görünümü ve rengarenk banyo tasarımları yapabilmenize imkan tanıması bu lavabo çeşidini tanıyan her kesin mutlaka kullandığı banyo lavaboları haline getirmekte.

Farklı bir banyo tasarımı ancak farklı banyo lavaboları ile mümkün işte bunun farkında olan banyo tasarımcılarının en çok tercik ettiği banyo lavabolarını sizlere İstanbul Cam lavabo olrak ikitelli keresteciler sitesi Başakşehir adresinde sunmaktayız.

İster başakşehirdeki ikitelli keresteciler adresimizden ister Davutpaşa topkapıdaki adresimizden teslim alabileceğiniz banyo lavabolarını isterseniz kargo ile adresinize teslim edebilmekteyiz.

Sizlere her ölçüde özgür banyo tasarımları yapmanıza imkan tanıyan bu banyo lavaboları ile tanışmak için 0212 442 33 31 adresinden veya  www.cam-lavabo.com web adresimizden İstanbul cam lavabo firmasına ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Dekorasyonda Seramik Zerafeti

Dekorasyonda Seramik Zerafeti

0
0
30 Ocak, 09:30
Evdeki Huzur: Zen

Evdeki Huzur: Zen

0
0
11 Mayıs, 14:24
Banyoda Havlu ve Sabun Sunumu

Banyoda Havlu ve Sabun Sunumu

0
0
28 Ocak, 17:16
Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo Dekorasyon Fikirleri

0
0
11 Nisan, 14:30