İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Bahçe Mobilyası Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Balkon-Bahçe 9 Eylül, 16:10'de eklendi

Bahçe dekorasyonu dediğimizde bahçe mobilyaları ve dış mekan grupları genel bir bütünlük içinde tabloyu tamamlayan güzel bir unsurdur. Yazın güzel günlerini bahçe serinliğinde bu eşyalarla geçiririz. Sıcak, hoş ve nezih bir unsur akla getirir bahçede kullanılan eşyalar. Ancak durum sadece göze hoş gelnekten ibaret değil çünküher nekadar huzurlu zamanımızı geçirdiğimiz yerler olsa da bahçe mobilyaları sonuçta dış mekanın etkilerine maruz kalacaktır. Bu sebeple ürün seçiminde dikkatli olmamız gerekmektedir.

 

 

Dış mekanda kullanılacak mobilya ve masa, sandalyeler için metal iskelet üzerine polietilen kaplama malzemeden üretilmiş olmasına dikkat edin.Bu tarz da bir malzemeden üretilen ürün dış hava şartlarına karşı dayanıklı ve UV ışınlarına karşı korumalı olmaktadır. Dayanklılığa konfor da eklensin istiyorsanız oturma ve sırtta hasır şeklinde olan ürün seçebilirsiniz.

 

 

Uzun ömürlü ve dayanıklı istiyorsanız ferforje ve döküm modeller tercih edilebilir ancak bu modeller oldukça ağırdırlar bu sebeple alüminyum daha hafif olması açısından tercih edilebilir. Ancak bu malzemeler kolay paslanır bu sebeple boyası ihmal edilmemelidir.

 

 

Ahşap aslında dış mekan ürünlerinde en uygun seçim. Özellikle masif ahşap malzemeli bir bahçe mobilyasını bakımı yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tabi mevsime göre farklı koruyucu ilaçlar kullanmanız gerekmekte. Ancak bu zahmete değecektir diye düşünüyoruz.

 

bahçe dekoru

 

Tabi hasır örgü malzemeden üretilmiş mobilyanın zerafeti yadsınamaz. Kesinlikle çok sıcak bir ortam oluşturacaktır. Sadece bununla kalmayıp rahat ve konforlu bir kullanım sunacaktır. Ayrıca sandalyeler üstüste katlanabilir modellemelerde tercih edilirse yerden de tasarruf sağlayabileceksiniz. Bütün yıl dışarda kalacak şekilde dayanıklıdırlar ancak yine de satıcıdan kullanım ömrü ve garantisini istemeyi unutmayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Moroccan Stili

Moroccan Stili

0
0
8 Mayıs, 16:29
Saksı Değilim Ben!

Saksı Değilim Ben!

0
0
7 Mayıs, 15:14
Balkon Sefası

Balkon Sefası

0
0
5 Mayıs, 15:24
Teras Dekorasyonu

Teras Dekorasyonu

0
0
9 Haziran, 16:57
Küçük Balkonum

Küçük Balkonum

0
0
10 Ocak, 14:49
Bahçeye Merhaba

Bahçeye Merhaba

0
0
16 Nisan, 16:22
Bahçe Dekorasyon Önerileri

Bahçe Dekorasyon Önerileri

0
0
9 Nisan, 14:45
Aykut Şezlong Modelleri

Aykut Şezlong Modelleri

0
0
11 Aralık, 09:38
2012 İkea Bahçe Mobilyası

2012 İkea Bahçe Mobilyası

0
0
23 Nisan, 12:15