İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

3 Adımda Evinizi Yaza Hazırlayın

Ev Dekorasyonu, Faydalı Bilgiler 10 Şubat, 20:08'de eklendi

Yazın gelişiyle beraber evdeki dağınıklıkları artık toplama vakti geldi yaz temizliğine yavaş yavaş başlamalısınız artık.İlkbahara girdik neredeyse.Yazın kapıyı çalmasına az kala hazırlıklara başlamak gerek.Giysi dolaplarını değiştirip,evi yazlık düzene koymanın tam sırası.Çünkü yaz aylarında fazla misafir geldiği için en büyük sorun dağınıklıktır…Ayrıca çok geç olmadan da fazlalıkları ve eksikleri tespit etmek gerekiyor. Antreden ana yaşam alanına evin tüm köşelerini elden geçirmeye başlamalı.

yazlik-ev-dekoru
1- Giysi dolabına el atın: Yazlık giysi ve aksesuarlarınızı elden geçirerek işe başlayabilirsiniz. Örneğin; tşortünüzde sökük var mı? terlikleriniz sağlammı ? Eğer eksikler varsa yenilerini temin etmeniz gerekebilir.

2- Kışlıklarınızı kaldırabilirsiniz: Dolap ve çekmecelerde fazlalık yapmamaları için mümkünse kışlık eşyaları kaldırın. Ayrıca uzun süre giymediğiniz yazlık eşyaları ekstra yer kaplamamaları için bir vakfa bağışlayarak hem yerden kazanabilir hem de ihtiyacı olanlara yardım etmiş olursunuz.

yazlik

3- Yaşam alanlarında: Yazlık aksesuar ve tekstilleri mevsime uyarlayabilirsiniz. Değişimli kullandığınız yastık kılıfı, tül perde ve koltuk şallarını çıkarıp salonunuzu yaz için hazırlayabilirsiniz. Ayrıca zeminde kullandığınız kalın halılar yerine daha ince kilimler tercih ederek daha rahat ve davetkar bir ortam yaratmanız mümkün.

Misafir Yazar: Hızlı Boncuk blog sitesi editörü Süleyman Uygun web sitesinde Perde modelleri ve dekorasyonu konusunda yazılar paylaşmakta. Yazarın diğer yazılarını bu www.hizliboncuk.com/  adresten görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Ponponlu Paspas Yapımı

Ponponlu Paspas Yapımı

1
0
8 Mart, 18:20
İlk Bağ ‘GÜVEN’

İlk Bağ ‘GÜVEN’

0
0
26 Şubat, 15:55
Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

0
0
23 Şubat, 18:47
Salon da Renk Karmaşası

Salon da Renk Karmaşası

0
0
16 Şubat, 16:14
Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

0
0
12 Şubat, 14:33
Kendin Yap

Kendin Yap

0
0
6 Şubat, 23:58
Karo Halı Nedir ?

Karo Halı Nedir ?