İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

2017 Yılına Girerken Yeni Ofis Tasarımları

Çalışma Odası 9 Mart, 10:30'de eklendi

Çalışanların çalışma verimlerini ve dolayısıyla verimlerini artırmanın en iyi yollarından bir tanesi de şüphesiz ki titiz bir şekilde yapılacak olan ofis tasarımlarıdır. Titizlikle yapılan ofis tasarımları ayrıca görüntü açısından da göze hitap edeceği için çalışanların ruh halini dengelemek ve onlara huzurlu bir ortam sağlamak adına mükemmel bir adım olabilir. Bu şekilde çalışanlar kendilerini değerli de hissedecek ve bu durum iş veriminin ciddi anlamda artmasını sağlayacaktır.

zivella ofis tasarım

 

Çalışan insanlar şüphesiz ki en az evlerinde geçirdikleri kadar ofislerinde de vakit geçirmektedir ve bu nedenle ofislerin tasarımı ve konforu büyük önem ifade etmektedir. Çalışanların işine adapte olması, işini sevmesi ve ofise ilk günkü hevesi ile gelmesi için ofislerin görüntüsü ve kullanışlığı en önemli detaylardır. Bu nedenle de ofis dekorasyonuna gereken özen gösterilmelidir.

Günümüzde pek çok ofis dekorasyonu ile karşılaşmak mümkündür. Klasikten moderne, spordan sadeye kadar pek çok dekorasyon tipi iş yeri ve ofislere uygulanabilmektedir. Elbette bu noktada dekorasyonun yapılan işe, ofisin şekline ve çalışanlara göre dekore edilmesi gerekir ki en iyi sonuçlar alınabilsin. Bunun için de pek çok dekorasyon örneğinden yararlanmak ya da başarılı bir iç mimar ile çalışarak etkileyici bir dekorasyon ortaya çıkarmak mümkündür.

Her geçen gün yenilenen ofis tasarımları, yepyeni fikir ve görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmakta ve böylece kişilerin seçenekleri de artış göstermektedir. Her sene olduğu gibi 2017 yılında da yeni ofis tasarımları görmek ve bu tasarımları hızlı bir şekilde uygulamak mümkün olacaktır. Peki, 2017 yılında ofisler ne hale gelecek?

2017 yılı için ofis tasarımlarında akla gelebilecek her ayrıntı düşünülmüş ve aksesuarlardan aydınlatmalara kadar her nokta titiz bir şekilde ele alınmıştır. Bu yıl da her zaman olduğu gibi ön plana alınan şey ofisin aydınlık ve ferah şekilde düzenlenmiş olmuştur. Çalışanların ışıktan faydalanması ve ofiste huzurlu bir ortamın yaratılması için aydınlatmalar ön plana çıkarılmıştır.

Bunların yanı sıra ofislerdeki gereksiz kalabalıklar da yeni ofis tasarımları ile son bulacaktır. Bu yıl için ofis mobilyalarının fazla bölmeli olanları tercih edilmiş ve bu şekilde ofisteki dosya ya da diğer verilerin hem kolay hem de düzenli bir şekilde saklanabilmesi adına kullanışlı bir ortam tercih edilmiştir. Elbette mobilyaların da az sayıda olmasına ve mekanın hem sade hem de geniş olmasına odaklanılmıştır.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ofislerde modern çizgilerden sıklıkla yararlanılacaktır. Bu noktada renk seçimi de büyük önem ifade etmektedir. Bu yıl kullanmaktan kaçınmanız gereken renklerin ise kırmızı ve turuncu tonları olması gerektiğini bilmelisiniz. Özellikle pastel tonlara yönelerek hem ofisinize sade ve şık bir görüntü kazandırabilir hem de huzurlu bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

İçerik http://www.zivella.com/ web sitesi tarafından hazırlatılmıştır

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Fileli Koltukların Avantajları

Fileli Koltukların Avantajları

0
0
26 Eylül, 11:52
Ofis Kanepe Modelleri

Ofis Kanepe Modelleri

0
0
28 Temmuz, 14:22
Çalışma Odası

Çalışma Odası

0
0
25 Haziran, 19:16
Barcelona Berjer

Barcelona Berjer

0
0
2 Haziran, 16:20
Unilever İsviçre Ofisi

Unilever İsviçre Ofisi

0
0
17 Nisan, 12:26