İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

10 Çarpıcı Antre Dekorasyonu

Giriş-Antre, Manşet 28 Şubat, 19:22'de eklendi

Giriş yolunuzu süslemek için yalnızca bir sebebe ihtiyacınız varsa, şunu yapın: Herkesin giriş yapmak için iyi bir noktaya ihtiyacı vardır. Ancak aramızda daha az iş yapmayı tercih edenler arasından bile, giriş alanı işlevsel bir amaca hizmet eder. Ayakkabılarınızı çıkarmak, anahtarlarınızı ayarlamak veya ceketinizi asmak (ve bunlardan herhangi birisini dışarı çıkmak için tersine çevirmek için bir yere koymak) bir yerlerde. Bir giriş yolu evin içindeki ilk izlenimdir, odanın geri kalanı için ev dekorasyonu tarzını belirleyen odadır. Girişinizi kendi üç boyutlu hoş geldiniz tabanı olarak düşünün (tabii ki daha şık).

Şık bir ton oluşturan yüksek etkili dekoratif aksanlar ve içten merhaba diyen iyi donanımlı vinyetler. Girişiniz resmi bir fuaye ya da modifiye edilmiş bir mekan olsun.

Çarpıcı bir ilk izlenim bırakan antre dekorasyonu örneklerine bakalım.

Pekâlâ, belki evinizdeki gerçek ilk izlenim ön kapıdır.Hoş Geldiniz tablonuzu, klasik ve dünyevi bir ton oluşturan antik bir halıyla yükseltin. Antik bir halı antrenizde mükemmel bir karşılama oluşturacaktır.

Antre ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir çünkü evinizin girizgahıdır. Göze hitap eden başarılı ve fonksiyonel bir yerleşim ev düzeninde çok önemlidir ki antre bunun aynasıdır. Bu örnekte olduğu gibi tablo ile pirinç ayaklı bir puf giriş için çok başarılı bir seçenektir.

Herhangi bir girişte, kat kattan tavana uzanan ilginç bir dekor ve tasarım unsurlarının karışımıyla konukları yönlendirmek önemlidir. Tasarımcı Amanda Barnes cilalı pirinç ve taze pembe şakayıklar gibi deri ayaklar ve dekoratif bir boynuz gibi daha organik unsurlar içeren glam dokunuşlarını dengeleyen eklektik bir tarzda bu kıskanılacak giriş vinyetini donattı.

Küçük bir alanda şık ve hızlı bir düzeltme yapmak için, tasarımcı Brady Tolbert’in kendi evinde yaptığı gibi, bir girişteki aydınlatmayı değiştirmeyi düşünün. Zarif bir avize veya kolye lambası karışıklık riski olmadan gerçekten dönüştürücü olabilir.

Bazen, resmi bir tanıtımı çivilemek için anahtar kilitlenmeyerek büyüleyici olabilir. Girişler farklı değil; tasarımcı Nancy Mayerfield’ın bu alanda yaptığı gibi, daha resmi bir fuayede, beklenmedik sanatla kişilik eklemeyi deneyin. Sonuçta, içeride misafir davet ederken aslında her zamanki gibi ilginç bir şey, olağan dışında adım atmak demektir.

Konukları evde hissettirmenin basit bir yolu, giriş yolunuzda göze çarpan bir yere oturtulmasıdır. Banklar ve sandalyeler, ayakkabıları takarken ya da ayakkabılarını çıkarırken oturmak için (ya da yalnızca bir kaç dakikalığına bir yük almak için) pratik bir fırsat sunuyor. Giriş koltuklarına, evinizin geri kalan bölümünün önizlemesi olarak kişisel stilinizi sergileyen atkı yastıklar ve bitkiler ile kolayca erişilebilir.

Yüksek kontrastlı sonuç basit, şık ve düpedüz çarpıcıdır.

Bir giriş yolu, yüksek tavanları ve geniş bir giriş yaratan diğer mimari detayları sergilemek için mükemmel bir fırsattır. Büyük bir şaşkınlık anında odanın çevresini yönlendirmek için geometrik şekiller, çizgiler ve eğrilerin bir kombinasyonunu kucaklamaktan korkmayın

Bir konsol masası, birkaç şık parçaya sahip bir giriş alanını süslemek için klasik bir seçimdir ve anahtarları veya postayı ayarlamak için biraz yüzey alanına (veya bir hostes hediye, çok şanslı olmalıyız!). Ancak bir konsol vigneti stil alırken bir başlama noktası nedir? Tasarımcı Jenn Feldman’a, “giriş tablolarında özellikle üçlülerin kuralını hatırlayın,” diye belirtiyor: Bir giriş masasındaki yüksekliklerin ve dokuların nasıl karıştırılacağına dair birkaç örnek: “İlginç bir lamba, yakalamak için tepsi ve çiçek aranjmanı; bir fotoğraf çerçevesinin yanındaki kitap destesinde heykel nesnesi. “

Bu ilkbahar ve yaz aylarında konaklamaktan ve eğlenmekten aldığınız payı yapmayı planlıyorsanız, sıcak ve çekici (ve odaklanmış) nötr palet konukları ağırlamak için mükemmel bir yoldur. Doğal ahşap tonları ve nötr kilitler, tebrik, eğlendirmek ve en iyi arkadaşlarına gece akşam veda etmek için mükemmel bir kombinasyon.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

0
0
16 Mart, 16:55