Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Yeni Bir Yıl Yeni Dekorasyon

Yayın hayatına 2011 yılında başlayan MobDizayn ev dekorasyonu blog sitesinde mümkün olduğunca özgün ve farklı paylaşımlarda bulunmaya özen gösterdik. Tabi bunun karşılığını da siz değerli ziyaretçilerimizin tepkileri ile gördük ve görmeye devam ediyoruz.

Kuruluşumuz amaçları ve vizyonu olan faydalı, özgün ve farklı mobilya ve dekorasyon konuları paylaşımlarımız gücümüz yettiğince ve devam ediyor. Bu doğrultuda siz kıymetli ziyaretçilerimiz ve takipçilerimizin görüşleri ve aynı zamanda önerileri oldukça önemlidir. MobDizayn ailesi olarak çöp site olmaktan uzak faydalı ve takip edilebilir, keyifli vakit geçirilen bir dekorasyon blogu olmak başlıca çizgimizdir.

MOBDİZAYN-BAŞARI

Geriye dönüp baktığımızda sitemize ziyaret eden sayımızda nasıl bir gelişme var diye kontrol ettik ve gördük ki; bir yılda 150.000‘i aşkın ziyaretçi ağırlamışız ve ziyaretçilerimiz toplamda 550.000‘i aşkın sayfamızı ziyaret etmiş. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedik ve bu yazımızla yeni yıla güzel bir başlangıç yapalım dedik.

MobDizayn sizinle var ve sizinle büyüyecek. Bu sebeple sizin düşünceleriniz bizim için oldukça önemli. Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın bize destek olun. Teşekkürler…

 

2 Yorum

Bir Cevap Yazın