Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Yemek Odası Dekorasyonu

Daha önce mutfak dekorasyonu hakkında bir yazı yayımlamıştık ancak bu sefer çok ütopik olmasa da birbirinden mükemmel tasarlanan ve iç ferahlatıcı tema ile düşünülen yemek odası dekorasyonu fikri olabilecek örneklerini sizler için bir araya getirdik. Yemek odası dekorasyonu ile ilgilenen ve fikir arayanlar için oldukça iyi bir çözüm olacağa benziyor bu çalışmalar.

Modeller sketchup, autocad gibi programlarla designer’larca ve devianart üyesi kullanılarca çizilen görsellerdir. Gerçekten başarılı çalışmalar ortaya koyulmuş. Aslında burada hangisini takdir etmek gerek sorusu akla gelebilir çünkü bu gerçeklikte çizebilmek mi marifet yoksa bu hayal gücümü yoksa bu kombinasyonlar mı. Bu açıdan çizim sahiplerini tebrik ediyoruz.

 

Çalışma sahibi : lipdetonation

Çalışma Sahibi : tonyhung

Çalışma Sahibi : Semsa

Özellikle semsa nick li devianart üyesi’nin çalışmaları hayal gücünü zorlar nitelikte. Yemek odasını yaşam odasına katan ve yemek odasına büyükçe bir akvaryum düşünen iki çalışma güzel bir sonuç çıkartmış ortaya. Genel ev dekorasyonu kanısına bakarsak yaşam mekanlarının ferahlık kaynağı mavidir. Yani gökyüzü..

Bunun için ya büyükçe bir cam bırakılmalı ya da maviyi eve getirecek bir terapi etkili akvaryum. Düşünülebilir..niye olmasın?

Çalışma Sahibi: vand-edz

 

Son görselimiz de gerçek bir prezentasyon. Adeta designer çalışması gibi duruyor ancak değil.. Gerçek bir Fransaız dekorasyon mimarisi. Ahşabın doğallığı ve sadelik…

Görüş ve düşünceleriniz için bize mail atabilirsiniz, info@mobdizayn.com

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir