Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Yemek Masanızı Mest Edecek Dekorasyon Fikirleri

Yemek masalarımızı özellikle misafirler geldiğinde var gücümüzle süslemeye, güzelleştirmeye çalışırız ve alımkar olmasını isteriz. Aynı ev dekorasyonudüzenlemelerimizde olduğu gibi daha lokal bir düzenleme işlevini yani masayı dekore ederiz. İşte bu konuda size fikir olacak birbirinden güzel masa dekorasyonları ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

masa dekor

Şüphesiz yemek masasını güzelleştiren ana meta çieklerimiz..

masa-dekorasyonu-2

Şampanya bardaklarınızı yapay çiçek ya da güllerie ters çevirip kapaklayabilirsiniz.

masa-dekorasyonu-3

Canlı renkler kullanmak hem yemek öncesi pozitif etki oluştururken hemde nezih bir ortam olmasını sağlar. Yine bakır kovalarınızı bu şekilde çiçeklerle değerlendirebilirsiniz.

masa-dekorasyonu-4

Bu görselde biraz hint kültürünü andırıyor değilmi..

masa-dekorasyonu-5

Salt zevkleriniz ve dekorasyon anlayışınız değil, yemeğin yenileceği yer de oldukça önemli ki bu görsel duruşuyla da bahçede olduğunu hissettiriyor.

masa-dekorasyonu-6

Masayı şenlendiren metalar; çiçekler, servis bezi, çerezlikler ve dekoratif taşlar yanısıra kurutulmuş fasulyeleri de bardak içlerine çiçek altına doldurabilirsiniz.

masa-dekorasyonu-7

Dengeli mumlarda mükemmel bir çözüm olacaktır dekorasyonunuz için. Güzel bir su dolu bardak içine yerleştirilen mum ve suyun içinde gül parçacıkları iyi bir enstantene katacak.

masa-dekorasyonu-8

Umarız ilham veren bir paylaşım olmuştur, esen kalın..

Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir