Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Yatak Odası Giyinme Odası Tasarımı

Değerli ziyaretçilerimiz. Sizlerden gelen sorulara mümkün olduğunca cevap vermeye çalışıyor, evinizde yapacağınız dekoratif değişimlere katkıda bulunmak istiyoruz. Bu doğrultuda aklınızdaki soru işaretlerini gidermek , takıldığınız noktalara dokunuşlarda bulunmak bizim için keyif verici bir hizmet olarak düşündüğümüz için tasarımlara devam ediyoruz.

Şimdi bu yazımızda değerli ziyaretçimiz Özlem hanımın yatak odası için dekorasyonel yaklaşımda bulunmaya çalışacağız. Güzel düşünceleri ve oda ölçülerini paylaşıp sorularımıza cevap verdikleri için kendilerine ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Özlem hanım odasında yüklük dolabı ve özellikle giyinme odası talebinde bulunuyor. Odasında karyola, komodinler ve şifonyer de diğer metaları. Giyinme odası için ayrı bölüm oluşturulmayan mekanlarda giyinme odasına yer bulmak oldukça zordur.

Aslında bizim için tasarlamak ta kolay olmadı ancak şöyle bir çalışma yapmayı düşündük.

MOBDİZAYN GİYİNME ODASIKUŞBAKIŞ

Giyinme odası için önce alçıpan bölme uygulanacak sonra içine bağımsız bir ölçülü mdf ya da suntalam giyinme odası yerleştirilecek. Giyinme odasının girişi aynı zaman da ebeveyn banyosu geçiş koridoru olacak.

MOBDİZAYN GİYİNME ODASI1

MOBDİZAYN GİYİNME ODASI3

Karyola balkon kapılarının hemen önünde. Yüklük dolabı ise giyinme odasına ek devam edecek. Böylelikle şifonyer için ve genel kullanım için oldukça geniş bir mekan elde edilmiş olacak.

MOBDİZAYN GİYİNME ODASI2

MOBDİZAYN GİYİNME ODASI4

MOBDİZAYN GİYİNME ODASI5

Nihayetinde hem ferah hem de giyinme odasının kullanılabildiği bir mekana kavuşmuş olacağız.

Nihayetinde bu tasarım bizim fikirlerimizi kapsayan bir fiiliyattır. Çalışmayı uygulamak Özlem hanım kararı olacaktır. Umarız bir nebze olsun faydamız dokunmuş olur. Bu doğrultuda değerli fikirlerini yorum kutularından paylaşmanız bizi çok mutlu edecek.

Herşey gönlünüzce olsun, kalın sağlıcakla…

 

 
4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir