Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Yaratıcı Bir Çocuğun Odası

Çocuklar etraflarındaki şeyleri keşfetmeyi sınırsız hayal güçleri ile bambaşka bir dünya yaratmayı çok severler. Ebeveyn olarak onların hayal güçlerini desteklemek sizin göreviniz tabiki :)

Çocuk odasının mobilya seçimlerini yaparken akıllıca kararlar vererek çocukların fantezi dünyasını tetikleyebilirsiniz. Fil ya da kaplan şeklindeki mobilyalar çocuklarınızın sık sık karşılaşmadığı birşey olacağı için çok hoşlarına gidecektir. Hayvanlar alemini çocuğunuzun odasına kolayca ve eğlenceli bir şekilde entegre edebilirsiniz.

 

Örneğin fil şeklindeki bu sandalyeleri çocuk odasında ya da oyun odasında kullanabilirsiniz. 8 yaşına kadar kullanılabilir ve her çocuğun sevebileceği beyaz, kırmızı, açık mavi, turuncu ve yeşil gibi renklerde bulunabilir.

fil sandalye

 

Saklambaç ; Kim küçükken bu oyunu sevmemiştir ki ? Bir köşede  4 saat oturup bekleyebilirdiniz.  Orası sizin gizli yeriniz olurdu kimse sizi bulamazdı :) Belki top sandalyelerin bu kadar popüler olmasının sebebi budur. Oda içinde bir oda saklanmak için mükemmel bir yer. Özellikle çocuksanız :)

top sandalye

 

Kim bir portmantonun kendi işlevi dışında bir labirent olabileceğini düşünebilirdi ki ? Demekki birileri düşünüyormuş :) Askıların yerleri değiştirilebilen bu portmantoda hiç bir zaman ceket aynı yerde durmayacak :) Çocuğunuz için yaratıcı bir oyun.

labirent askı

 

Hatta bir gardrop bile yaratıcı açıdan düşünülebilir. Toys R Us’ın tasarladığı bu çocuk boyu gardrop çocuğunuza eğlenirken düzenli olma alışkanlığı kazandıracak bir eşya. Hatta ev içinde çadır olarak bile kullanabilirsiniz :)

gardrop

 

 

 

 

Mobdizayn’a bizi misafir ettiği için teşekkür eder iyi günler geçirmenizi dileriz :)

 

 

Pembe Ruj Hakkında: Bu yazı Emel Şendorman tarafından yazılmıştır. Emel, Pembe Ruj isimli moda ve kadın blogunun kurucusu ve baş editörüdür.

 

 

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir