Yapboz Köşe Koltuk Takımı

Yazar 29 Ağustos 2012

Başlığımızda da gördüğünüz gibi köşe takımı ve koltuk takımı kavramını birlikte kullandık çünkü incelediğimiz bu ürün hem bir koltuk takımı hem de köşe takımı varyasyonlarıyla evinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir ürün.

Yapboz köşe koltuk takımı adından da anlaşıldığı üzere bir yapboz gibi parçalardan oluşyor. Aslen köşe takımı kategorisinde lanse edilen ürün modeli parçaların ayrılıp yekpare fonksiyonel olabilmesi yetisinden dolayı koltuk takımı mahareti sergileyebiliyor. Yapboz takım bir tekli, bir kolsuz ikili, bir ikili ve bir de köşe den oluşyor, bu parçalara yatak olabilme özelliği kazandıran puf ve iki adet te mini puf tamamlıyor.

Koltuk silinebilen kumaş özelliğinin yanısıra 32danste sünger kullanılmakta. İstenilirse opsiyonel olarak HR sünger de kullanılabilmekte. Üründe sandık özelliği yok ancak MobDizayn olarak bizim görüşümüz; puf özel bir çalışma ile bazalı yapılabilir.

 

 

 

Ürün görselleri CC lisanslıdır izinsiz kopyalanamaz.

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>