Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Villa Dekorasyonu

Mimari 29 Nisan, 14:59'de eklendi

Villa Dekorasyonu mekansal çerçevesiyle paralel düzenlenebilirken, estetik, anlayış ve zevkler bünyesinde de düzenlenecektir. Kır villası, yalı ya da daire içinde dublex villa şekl,nde de dekorasyon biçimlenecektir. Örnek göstereceğimiz villa Villa dei Sogni villasıdır ve bu villa için 1.285.000 € değer biçiliyor.

Villa konumu itibari ile kır evi tarzındaysa ahşap mobilyalar ve eskitilmiş aksesuarlar kullanılması daha kombine olurken, villa modern tarzın simgelerinde bir şehir eviyse yine modern tarzda kullanışlı geometrik hatlara sahip mobilyalarla dekore edilmelidir.

Dekorasyona baktığımız zaman Villa modern bir kır evi tarzında. Mükemmel bir manzarası olan bu villa dış görünüm itibariyle Türkiye de benzeri çok olan bir mimariye sahip. Minik kulübenin ihtişama büründüğü çizgiyi tasarlayan mimar iyi iş çıkarmış. Evin hemen önünde olmazsa olmazlardan bir havuz karşılıyor sizi ve eşsiz manzara eşliğinde yüzme keyfini çıkarıyorsunuz. Havuz, villa da olmalıdır bizce de gerçekten ihtişama kavuşması açısından ve mistik havayı yakalaması açısından bu önemlidir. Bodrum kat giriş kat ve çatı katından oluşan villa oldukça kullanışlı bir mimariye sahip. Villa da insan yaşamı için gerekli ihtiyaçların bütünüyle karşılanması gereklidir, nitekim geniş olacak olan villa tarzı evlerde mekanın kullanımı akılcı olmalıdır. Bodrum katta ardiye bölümü yapılırken iyi havalandırılmış bir mini oyun sahası ya da spor salonu muhakkak düşünülmelidir. Zemin katta ise misafirleri buyur edercesine geniş bir holl karşılamalıdır ve genel yaşam odası büyük tutulmalıdır.

Örneğimizde gördüğünüz bir kır evi modeli. Mutfağından salonuna ve mobilyalara kadar tamamı kır evine uygun dizayn edilmiş başarılı bir dekorasyona sahip. Mobilyalar ahşap ağırlıklı malzeme iken mutfak tam bir country örneği. Ambiansı açısından kibar koltuklar da evin dekorasyon misyonuna ters değil. Eğer villa yapmayı düşünüyorsanız veya villa dekorasyonunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız bizim favorimiz kır evi tarzı villa dekorasyon örneği olacaktır. Buyrun görsellere bakın siz karar verin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
İznik Çivisiz Camii

İznik Çivisiz Camii

0
0
30 Mayıs, 23:49
Mimari Yapıların İkizleri

Mimari Yapıların İkizleri

0
0
30 Mayıs, 18:06
Alplerde Bir Dağ Evi

Alplerde Bir Dağ Evi

0
0
19 Ocak, 11:45