İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Villa Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu, Manşet, Mimari 11 Aralık, 09:09'de eklendi

Villa Dekorasyonu mekansal çerçevesiyle paralel düzenlenebilirken, estetik, anlayış ve zevkler bünyesinde de düzenlenecektir.

Kır villası, yalı ya da daire içinde dublex villa şekl,nde de dekorasyon biçimlenecektir. Örnek göstereceğimiz villa Villa dei Sogni villasıdır ve bu villa için 1.285.000 € değer biçiliyor.

Villa konumu itibari ile kır evi tarzındaysa ahşap mobilyalar ve eskitilmiş aksesuarlar kullanılması daha kombine olurken, villa modern tarzın simgelerinde bir şehir eviyse yine modern tarzda kullanışlı geometrik hatlara sahip mobilyalarla dekore edilmelidir.

Dekorasyona baktığımız zaman Villa modern bir kır evi tarzında. Mükemmel bir manzarası olan bu villa dış görünüm itibariyle Türkiye de benzeri çok olan bir mimariye sahip. Minik kulübenin ihtişama büründüğü çizgiyi tasarlayan mimar iyi iş çıkarmış. Evin hemen önünde olmazsa olmazlardan bir havuz karşılıyor sizi ve eşsiz manzara eşliğinde yüzme keyfini çıkarıyorsunuz. Havuz, villa da olmalıdır bizce de gerçekten ihtişama kavuşması açısından ve mistik havayı yakalaması açısından bu önemlidir. Bodrum kat giriş kat ve çatı katından oluşan villa oldukça kullanışlı bir mimariye sahip. Villa da insan yaşamı için gerekli ihtiyaçların bütünüyle karşılanması gereklidir, nitekim geniş olacak olan villa tarzı evlerde mekanın kullanımı akılcı olmalıdır. Bodrum katta ardiye bölümü yapılırken iyi havalandırılmış bir mini oyun sahası ya da spor salonu muhakkak düşünülmelidir. Zemin katta ise misafirleri buyur edercesine geniş bir holl karşılamalıdır ve genel yaşam odası büyük tutulmalıdır.

 

Örneğimizde gördüğünüz bir kır evi modeli. Mutfağından salonuna ve mobilyalara kadar tamamı kır evine uygun dizayn edilmiş başarılı bir dekorasyona sahip. Mobilyalar ahşap ağırlıklı malzeme iken mutfak tam bir country örneği. Ambiansı açısından kibar koltuklar da evin dekorasyon misyonuna ters değil. Eğer villa yapmayı düşünüyorsanız veya villa dekorasyonunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız bizim favorimiz kır evi tarzı villa dekorasyon örneği olacaktır. Buyrun görsellere bakın siz karar verin.

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Filiz srngl 12 Aralık 2012

Görseller yok .. ?

Editör 15 Aralık 2012

Maalesef web sitemiz hacker saldırısına maruz kaldığı için görsellerimizin bazılarını kaybettik .

Editör 15 Aralık 2012

Maalesef web sitemiz birkaç verisini hacker saldırısı sebebiyle yitirdi.

Editör 10 Ocak 2014

Sorun giderilmiş esenlikler dileriz..

 
Bumerang - Yazarkafe
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

0
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

0
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55