Uzun Ömürlü ve Modern İç Kapılar

lake-kapiEv mobilyalarındaki değişime ayak uyduran oda kapıları modelleri de kapıda kullanılan malzemelerde değişime uğradı. İç kapı modellerinde artık model sınırı kalmadı o Amerikan kapılardan alıştığımı sadece bu modeller uygulanabilir deyimleri tamamen değişti. Artık cnc ile üretilen mobilya kapılarda her modelde üretim yapılabiliyor. TORUN KAPI pvc mebran üreticisi firma olarak bizler kapı model sınırı olmadan hayalinizdeki her tasarımı iç oda kapınıza işliyoruz.

Amerikan kapılarda kullanılan kağıt dolgu artık iç oda kapılarda kullanılmıyor. Daha ağır ve dayanıklı iç kapı modelleri üretip müşterilerimize sunuyoruz. Ahşap gövde üzerine pvc membran kaplama oda kapıları artık neredeyse çizilmesi imkansız hale geldi. Yüzeyleri çizilmeye dayanımlı bu oda kapı modelleri uzun yıllar ev kapısı veya işyeri kapısı olarak sizlerle beraber.

Daha ağır hale ve dayanıklı hale gelen iç oda kapılarının renk seçenekleri de sınırsız. Bu müşterilerimize ev dekorasyonu veya işyeri dekorasyonuna uygun kapı modeli bulma konusunda büyük avantajlar sağlıyor. Tam istediğiniz modelde tam istediğiniz renklerde sizlere kapı üretme imkanını da bizlere tanıyor.

Kapı renkleri her zaman pvc membran kapılarda yanı renkte. Numune kapı renkleri ile aldığınız oda kapıları birebir aynı renkte. Bu istenmeyen sürpriz renklerde kapılarla karşılamanızın önüne geçer. Firmamızdan satın aldığınız her kapı numunesini gördüğünüz renkle aynı tonda tam istediğiniz gibi size ulaşır.

TORUN KAPI tamamen müşteri isteklerine ve özel ölçülere göre imal ettiği iç oda kapılarını 45 farklı modelde 32 farklı renkte sizlerin beğenisine sunuyoruz. Uzun ömürlü kolay çizilmeyen iç kapı modelleri ile uzun yıllar evinizin dekorasyonuna en uygun şekilde uyum sağlar.  Bu zengin renk seçeneklerine sahip kolay çizilmeyen kapılardan sipariş etmek için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir