İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Umutsuz Ev Kadınları Köşe Koltuk

Dizi Dekorasyonları 15 Ekim, 16:31'de eklendi

Dizi dekorasyonları ve dizilerde kullanılan mobilya modelleri yazılarımıza uzun bir aradan sonra yeni sezon bölümleriyle devam ediyoruz. Artık sadece bizim paylaşımlarımız değil sizden gelen önerilerle ve incelemesini istediğiniz dekorasyon ve mobilya modellerini de konu alacağız. Bu açıdan artık siz değerli ziyaretçilerimizin de aktif katılımını bekliyoruz.

Umutsuz ev kadınları dizisi yeni seozna hızlı bir giriş yaptı ve popülaritesine kaldığı yerden devam ediyor diyebiliriz. Ssezonun ilk ancak son bölümde gözümüze çarpan iki mobilya koltuk modeli var şimdilik bunlardan ilkini sizler için inceliyeceğiz, yorumlar katıp alternatiflerini sunacağız.

Ev Dekorasyonu sitemizde sürekli bahsettiğimiz gibi sezona damga vuracak kumaş renkleri çiçek desenli ve renkli model kumaşlar olacak demiştik. Yanılmamışız ki hemen hemen mobilya mağazalarının tümünde bu tarz kumaş modellerine rastlamak mümkün. Özelliklemodern concept koltuk modellerinde ve köşe modellerinde kullanılan renkli kumaşlar ve baskı desen kumaşlar oldukça moda. Tabi modanın eseri ve modayı etkileyen diziler, dediğimiz gibi gündeme uygun dekorasyonlar da.

Bahsettiğimiz gibi kullanılan köşe koltuk modellerinden biri de Elif’ (Ceyda Düvenci)‘in evinde dekorasyonda kullanılan renkli soft kumaşlı köşe koltuk modeli.

Köşe oldukça modern bir görünümde ve rahatlığı, soft sünger yapısıyla üretildiği dış yapısından bile belli olmakta. Tahminlerimize göre köşe 3,20 ye 2,00 genişliklerde. Yastık kol modelleri diye tabir ettiğimiz bu sene çok kullanılan bir kol yapısıyla köşe tasarlanmış Bu hem alandan kazanırken hem de kol ksıımda oturanlara bir rahatlık sağlıyor. Köşe sezonun klasik yastıklı modellerinden ancak yastık bir koltuğa hem derinlik hem de rahatlık katıyor.

Yine tahminlerimize göre köşe de kullanılan kumaş modeli ise ithal soft keten havasında bir kumaş. Bu model sıcak havalarda ferah bir zemin sunarken açık renkte olsa dahi silinebilme özelliğine sahip olduğundan leke bırakmayan bir yapıda.

Modele Alternatifler:

Alternatif olarak size sunabileceğimiz bir iki model var. Bunlar sena bazalı köşe, ebru köşe ve bobo köşe koltuk olarak isimlendirlen modeller.

 

Siz de dizilerde kullanılan ve ilginizi çeken mobilya modelinin ya da dekorasyon stilinin incelenmesini istiyorsanız öneri ve görüşleriniz için bize mail adresimizdeninfo@mobdizayn.com ulaşabilir, twitter’dan tweet’leyebilir ve Facebooksayfamızdan yorum yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Seksenler Dizisi Dekorasyonu

Seksenler Dizisi Dekorasyonu

0
0
4 Şubat, 17:41
Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

0
0
30 Aralık, 17:55
Suskunlar Ecevit’in Ofisi

Suskunlar Ecevit’in Ofisi

0
0
11 Aralık, 09:49
Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

0
0
19 Nisan, 10:16