Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Umutsuz Ev Kadınları Dizi Mobilyası

Dizi Dekorasyonları 23 Mart, 09:25'de eklendi

Dizi mobilyaları ve dekorasyonları kuşağına Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile devam ediyoruz. Şimdilik Dizideki Yasemin’in evindeki beğenilen köşe koltuk modeline odaklanıyoruz. Köşe’nin en dikkat çeken yanı sezonun rengi olan yeşille kaplanması kuşkusuz. Bir renk bukadar mı güzel olur dedirtiyor.

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin takipçilerinden değilim ancak oldukça beğenilen ve hatta Türkiye’nin Desperate Housewives‘ı olduğunu dile getirenler var. Malumunuz dizide beş ana karakter’in beş farklı evi ve beşfarklı dekorasyonu mevcut, herbirini bir kere de ele almak gerçekten mümkün değil ancak göze çarpan ve sürekli kullanılan mobilyaları incelemeye alıp alternatiflerini sunmaya çalışıyoruz. Bu yoldan hareketle dizinin Yasemin karakterinin kullandığı yeşil köşe’yi incelememize aldık.

 

umutsuz ev kadınları yasemin

 

Köşe sezonun moda rengi yeşil renkte ki bu sene yeşil ve çiçekli desenleri elbiselerde ve dekoratif alanlarda genel manada görmekteyiz. Yeşil kalbe huzur verirken, ruh haline olumlu yönde etki yapan sevecen bir renk. Bu sene modern çizgilerde koltuk alacaksanız yeşili denemenizi tavsiye ediyoruz.

Keten tarzı soft kumaşta kullanıldığında yeşil  daha bi farklı olacaktır…

Model dinamik çizgileriyle modern tarzın en güzel örneklerinden. Köşe koltuk modeli çok beğenilen ve tutulan bir model olduğu için benzerini bulmak sizin için hiç de zor olmayacak. Ancak burada dikkat etmeniz gereken özgün ve kaliteli bir ürün olması. Çok tutulan ve beğenilen ürünün benzerleri yapılır ancak ezici rekabet koşullarında fiyatta öne çıkmak için kaliteden ödün verilirse burada problem çıkar. Dikkat edilmesi gerekn ürünün iskelet, kumaş ve süngerinin kaliteli olması ile son olarak iyi bir işçilik.

 

umutsuz ev kadınları yasemin köşe koltuk

 

yasemin yeşil köşe

 

Görsellerimiz de gördüğünüz gibi köşe her iki kenarlarında kollar yok ve açık. Bu daha dinamik bir görüntü katıyor ancak istenirse modele kol da yapılabilir. Bizim sergileyeceğimiz görselde ki modelse kırmızı renk, inanın bu köşeye salt uygularsanız hangi rengi kullandığınızın önemi yok çünkü bu modelde çok güzel duruyor.

 

banu köşe

dizi mobilyaları

 

Örnek köşe modeli dizide kullanılan ile birebir aynı değil ancak çizgileri ve şekliyle aynı diyebiliriz. Model yatak olabilme fonksiyonalitesine sahip ve ayrıca sandığı da bulunmakta. Yatak sistemi bir köşenin diğer tarafa tekerlerini sürerek yapabiliyorsunuz bu kullanım kolaylığı da sağlıyor. Kapitoneler zıt renklerde tercih edildiği gibi aynı renkler de de tercih edilebiliyor ancak zıt renklerde ürün daha diri durmakta. Sünger yapısı itibari ile uzun ömür için 32dn seçilebilirken rahatlık vazgeçilmeziniz ise 35hr süngerle kaplatabilirsiniz. Model köşesini ters yaptırabilirsiniz ve ayrıca özel ölçülü de yaptırabilirsiniz. Görselde gördüğünüz gibi bir tarafında kol bulunuyor isterseniz kolsuz da yapılabilmekte.

MobDizayn Dizilerde kullanılan mobilyaları analiz etmeye devam ediyor eğer dizilerde ilginizi çeken bir model varsa ya da dekorasyon hoşunuza gittiyse tavsiyelerde bulunabilirsiniz ve hatta yazma gücünüze güveniyor dekoratif deneyim yaşamak istiyorsanız info@mobdizayn.com adresine yazınızı gönderebilirsiniz biz de yayınlayabiliriz, kalın sağıcakla…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
 
Seksenler Dizisi Dekorasyonu

Seksenler Dizisi Dekorasyonu

0
0
4 Şubat, 17:41
Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

0
0
30 Aralık, 17:55
Suskunlar Ecevit’in Ofisi

Suskunlar Ecevit’in Ofisi

0
0
11 Aralık, 09:49
Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

0
0
19 Nisan, 10:16