Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Tasarım Sitili Mutfaklar

Bu yazımızda paylaştığımız mutfak modelleri modern tarzın uç tasarımlarından olma niteliğinde sizin de beğeneceğini düşündüğümüz görsellere devam edelim.

mutfak

Kaynak: renderu

mutfak

mutfak dizayn

beyaz mutfak

country mutfak

mutfak dekorasyonu (5)

mutfak dekorasyonu (6)

Kaynak: u6studio

Mutfak dekorasyonu her mekanda olduğu gibi mekan genişledikçe dekorasyonda yenileri deneyeceğiniz bir bölüm. Genişçe bir mutfaktan bahsediyorsak imkanlar dahilinde mutlaka orta tezgah kullanmaya gayret edin bu yerden tasarruf sağlar ve kullanım kolaylığını arttırır.

Aksi durumlarda ise duruma özel mobilya ürettirmenizi tavsiye ediyoruz. Mutfakta cüretkar bir seçim düşüncesindeyseniz siyah ve beyaz monokromu tercih edebilirsiniz.

mutfak dekoru

Kaynak: evermotion

Zamin koyu ve dolaplar beyaz mebran ise ozaman tezgahı ahşap kullanmanın vakti geldi demektir işte mükemmel bir kombinasyon.

mutfak dekorasyonu

Kaynak: tearte

Loft stili tercih ediyorsanız yüksek tavan ve duvarların olmadığı bir evde ozaman mutfağınızı bütünleştirmeli yaşam odanıza bağlamalısınız.

[dropcap]NOT[/dropcap]Loft dekorasyonu stilini ilerleyen zamanlarda sizler için işlemeye çalışacağız. Yüksek tavanların benimsendiği, Amerika da kent yaşamında ofis ve evin bütünsel kılındığı, kapı mefhumunun ortadan kaybolmaya başladığı bir dekorasyon stili…

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir