Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Suskunlar Ecevit’in Ofisi

Dizi Dekorasyonları 11 Aralık, 09:49'de eklendi

Suskunlar dizisini bilmeyeniniz yoktur, bu dizi artık bir fenomen. İlk bölümünden beri hayran kitlesini arttıran Susukunlar dizisi 5 arkadaşın kader ortaklığını ve hapishane den yükselişlerini konu alıyor. Tabi kıs bir özet geçelim desek te toparlamak zor olur çünkü izlerken dahi konuları takip etmek oldukça güç. Bizim bu yazı da bahsetmek istediğimiz asıl şey ise Ecevit (Murat Yıldırım)’in Nisan (Pelin Akil)’ın hediyesi olan ofisi.

Ofis olabildiğine simetrik ve olabildiğine modern çizgilere yoğunlaşmış zenginlik ve sadeliğin ustalıkla dekore edildiğini görüyoruz. Ancak mekanda asıl dikkatimizi çeken önemli meta ise asıl bizi ilgililendiren kısmı, ofisteki ünitedir. Ünite Ofisin ambiansına tamamen uygun sade ve modern çizgilerde.

Model bir tv ünitesini andırıyor ancak dizi de gördüğünüz gibi ofiste güncel duvar bölümü ve kitaplık olarak kullanılıyor. Modele şöyle bir bakacak olursa profil dikmeler arasında suntalam raf uygulaması var. Alt ünite de high glos suntalam gibi duruyor. Alt tabla biraz daha zarif durması için lake boya da uygulanabilir ki bizim tavsiyemiz de o yönde ve belki de öyledir. Lake parlak siyah, lake patlak beyaz ve profil üçlemesi bir ünite de herzaman güzel sonuç vermiştir.

Çekmeceler de kulp kullanılmamış gördüğümüz kadarıyla bu durumda ya çekmece üzerine cnc ile tutacak oyma işlemi yapılmıştır ya da basma mekanizması yerleştirilmiştir.

Model tasarımcısına ve üreticisine buradan tebriklerimizi iletiyoruz ve gerçekten çok zarif ve güzel bir iş ortaya koyduklarını bir kez daha dile getirmek istiyoruz.

Üniteye Alternatifler:

Bu yazımıza ve diğer yazılarımıza görüş ve önerileriniz için aşağıdaki kutuya yorum yapabilirsiniz

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Filiz srngl 12 Aralık 2012

Bu dizinin hastasıyım..

Editör 15 Aralık 2012

:)

Başlıklar: , ,
 
Bumerang - Yazarkafe
 
Seksenler Dizisi Dekorasyonu

Seksenler Dizisi Dekorasyonu

0
0
4 Şubat, 17:41
Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

Avrupa Avrupa Dizi Dekorasyonu

0
0
30 Aralık, 17:55
Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

Yalan Dünya Dizi Dekorasyonu

0
0
19 Nisan, 10:16