Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Sorularla İslamiyet Sitesi

Faydalı Bilgiler 8 Mayıs, 16:26'de eklendi

Sorularla İslamiyet web sitesini bilenler bilir, reklam almayan en hit sitelerden biridir çünkü asıl amaç hakka hizmet anlayışına dayanmaktadır. Belkide web dünyasına adım attığım dönemden beri her türlü soruma yanıt bulduğum, aklıma gelen vesveseleri sağlam kaynaklardan açıklamalarla giderdiğim çok kaliteli bir site.

Tasarım ve öne çıkma güdüsünden çok içeriklerin toplum yararına olması, uzmanlar tarafından yazılması ve tutarlı kaynaklara en önemlisi Hadis ve Sünnet’lere dayanması sorularlaislamiyet sitesinin ana amacı. Güncel toplumsal sorunlara, vesveselerden gelen soru işaretlerine cevaplar buluyor, merak edilen hadis ve sünnetlere ve Kur’an’ın hikmetlerine yolculuk yapıyorsunuz. Aklınıza takılan herhangi bir konuyu arama kutusuna yazarak paralel konularla cevaplar buluyorsunuz. Özellikle iman esasları, fıkıh, islam, metafizik ve insan konularına sağlam kaynaklardan cevaplar bu sitede paylaşıloyor. Günlük hayatta aklımıza takılan soruların cevaplandırılması bir yana bazı konular hem caizlik esasları bakımından hem de delillik esasları bakımından zihni meşgul edebiliyor işte böyle mevzular, örnek olarak;” orucu bozan haller, mahrem konular, zekat meselesi v.b.” hadis ve sünnetler ışığında cevaplandırılıyor.

Aklınıza takılan dini bir soru varsa ya da bir şey konusunda içinizde bir şüphe varsa, dolayısıyla soruların cevaplarını bulmak ve aklınızdaki şüpheleri güvenebileceğiniz bir kaynaktan gidermek istiyorsanız sorularlaislamiyet.com sizin tercihiniz olabilir, kalın sağlıcakla…

 

 

Bu bir Tanıtım Yazısıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
 
Ponponlu Paspas Yapımı

Ponponlu Paspas Yapımı

1
0
8 Mart, 18:20
İlk Bağ ‘GÜVEN’

İlk Bağ ‘GÜVEN’

0
0
26 Şubat, 15:55
Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

0
0
23 Şubat, 18:47
Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

Keten Koltuk Kumaşı Hakkında

0
0
12 Şubat, 14:33
Karo Halı Nedir ?

Karo Halı Nedir ?

Kara Tahta Nasıl Yapılır ?

Kara Tahta Nasıl Yapılır ?

0
0
9 Temmuz, 17:10