İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Sezonun Trend Mobilyaları

Koltuk Takımları, Yatak Odaları, Yemek Odaları 1 Temmuz, 09:01'de eklendi

Ev Dekorasyonunu şenlendiren ana objeler kuşkusuz mobilyalardır bu sebeple dekorasyonun trendini etkileyen bir faktör özelliğini de taşır. Mobilya modelleri modern çizgileriyle rahat bir ortam oluşturma çabasına hizmet ederken, klasik çizgileriyle de asaleti, zenginliği solutan dekorasyon yapısının parçaları olur. Bu anlamda sezonun trend mobilya modellerini takip etmek dekorasyonunda gündeminde olmak demektir bir bakıma.

smart koltuk takımı

Sezonun en konsept ürünlerinden SMART koltuk takımı

 

Öncelikle söylemek istiyorum ki mobilya modelleri ve görselleri tamamen orjinaldir ve ürünleri eğer isterseniz edinebilirsiniz, bu anlamda iznimiz olmadan kopyalanması kesinlikle yasaktır. Aksi takdirde pingback anlaşılacak ve mukabilinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Smart koltuk takımı sezonun trend modellerinde önlerde gösterilebilecek bir model. Konsept bir dekorasyon stili ile tarz bir ortam oluşturmak için bu model kesinlikle tercih edilebilir. Smart koltuk takımında yatak olma özelliği yok ancak sunduğu 35HR süngerli konforuyla bu durumu abzörve edecektir. Kesinlikle rahatlığıyla ön planda olan model keten kumaşıyla spor bir görünüm kazanıyor. bisküvi şekilli minderler takımı tamamlarken evinizde iki lokal spot ve hasır dekoratif örneklerle mükemmel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

 

modern duvar ünitesi

MİLANO duvar ünitesi Safa Mobilya Modellerinden

 

Teknolojinin nimetlerini modernitede buluşturmak, dekorasyonda faydalanmak ortaya mükemmel sonuçlar doğuruyor. Özellikle Milano duvar ünitesi üzerinde durduğumuz modellerden. Sezonun trend duvar ünitelerinden olmaya aday duvar ünitesi high gloss lam kaplama’dan oluşmakta. Ayrıca lcd panel arkasına yerleştirlien led ışıklandırma ile mükemmel bir dekorasyon atmosferi sunuyor.

 

anotoly yemek yemek odası

ANATOLY yemek oda takımı

 

Sezonun hit modelleri, yani gündemdeki mobilya modelleri genel hatlarıyla ceviz, ahşap, lake ve kombinasyonları olmak üzere sıralayabiliriz. Ancak Anayoly mobilya modeli ahşap kaplamasıyla ve modern çizgileriyle bir adım önde diyebiliriz. Özellikle dikkat edersinizki ilk başta Smart koltuk takımı ile kombine edilmesi mükemmel bir grup sonucunu doğuracaktır.

 

TREND yatak odası

TREND yatak odası

 

Son olarak TREND yatak odası modeli görselini sizlerle paylaşıyoruz. Trend yatak oda modelinin en önemli özelliği ızgara stil diye tabir edilen oyma işleminin cnc ile yapıldığı güzel çizgili mobilya modellerinden. Kesinlikle tavsiyemiz diyebileceğimiz trend yatak odası sezonun da trendlerinden.

 

MobDizayn Ev Dekorasyonun yeni trendi web sitesi olarak sezonun trend mobilya modelleri incelememizi yapmış olduk. Sezonun yeni çıkan modelleri tabiki bunlarla sınırlı değil. Zamanımız oldukça yeni modelleri detaylı incelemelerle dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Düşünce ve görüşleriniz için bize info@mobdizayn.com ‘ mail atabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

gökçe 13 Ocak 2013

çok güzel mobilyalar

Editör 13 Ocak 2013

Teşekkür ederiz.

 
Bumerang - Yazarkafe
2018 Modası Mermer Mobilya

2018 Modası Mermer Mobilya

0
0
24 Şubat, 19:00
Fonksiyonel Koltuk Modelleri

Fonksiyonel Koltuk Modelleri

0
0
6 Şubat, 14:06
Ahşap Konsol Örnekleri

Ahşap Konsol Örnekleri

0
0
8 Ocak, 13:35
Koltuk Seçimi ve Kumaş Tercihi

Koltuk Seçimi ve Kumaş Tercihi

0
0
11 Aralık, 16:25
Ev Dekorunda Modern Klasik

Ev Dekorunda Modern Klasik

0
0
11 Aralık, 13:53
Salon Dekoru Uzmana Sor

Salon Dekoru Uzmana Sor

0
0
11 Aralık, 13:30
Doğtaş Pearl Salon Takımı

Doğtaş Pearl Salon Takımı

0
0
24 Ekim, 10:11
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58
2015 Chesterfield Koltuk Modelleri

2015 Chesterfield Koltuk Modelleri

0
0
18 Şubat, 13:33
Chester Yemek Odası ve Aksesuar

Chester Yemek Odası ve Aksesuar

0
0
17 Şubat, 16:49