Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Salonda Renk Uyumu

Soru: merhabalar öncelikle yeni kuracağım evim için çok yardımı oldu sitenizdeki fikirlerin.Benim evim amerikan mutfak ve dolaplar beyaz ağırlıklı kahverengi de var fakat linkteki koltuk takımlarını aldım (link) odada yere kadar camlarım var sizce nasıl perde kullanmalıyım (tek zebra perde basit kalır mı)ve halı ile perde ne renk olmalı çok kararsızım yardımınızı rica ediyorum.şimdiden çok teşekkür ederim

Tuğba Yurdayar

Cevap: Tuğba hanım öncelikle güzel dilekleriniz adına size teşekkür ediyoruz. İş yoğunluğumuzdan dolayı sorular hızlıca cevaplandıramamaktan dolayı da kendimiz adına yakınıyoruz neyseki gecikmeli de olsa sorunuza cevap arayalım.

Ayrıca yeni koltuk takımınız sizn için hayırlı olsun ve güzel günlerde kullanın. Koltuk modelinizden yola çıkarsak zebra perde kullanacak olmanız doğru olacak çünkü küt hatlarda ve modern stilde bir koltuk takımı için zebra uygun olacaktır. Boydan zebra kullanacağınız için size tavsiyem perde için koltuk gövde kumaşına yakın bir tonda fon kullanmanız. Bu sayede zebranın aşırı sadeliğini aşacak güzel bir dekorasyona kavuşacaksınız.

doğtaş pearl koltuk (1)

doğtaş pearl koltuk (2)

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir