Salon Dekorasyonu

By on 05 Mart 2013

Evinizde bir yenileme yapmayı düşünüoyrsanız öncelikle stilinizi ve merkezinizi belirlemelisiniz. Her meta da olduğu gibi merkez ve merkeze bağlı denge, dekorasyon çalışmalarında da oldukça önemlidir. Buradan hareketle bir evin merkezi salon olabilir

Prev1 - 8Next

salon dekorasyonu (1)

Evinizde bir yenileme yapmayı düşünüoyrsanız öncelikle stilinizi ve merkezinizi belirlemelisiniz. Her meta da olduğu gibi merkez ve merkeze bağlı denge, dekorasyon çalışmalarında da oldukça önemlidir. Buradan hareketle bir evin merkezi salon olabilir.

Hal böyle olunca salon dekorasyonu oldukça önemli olmaktadır. Ancak burada bir sıkıntı doğacaktır ve salonda merkezin belirlenmesi sorunsalıyla başbaşa kalacağızdır. Bunu sizin öncelikleriniz, kullanım alışkanlıklarınız belirleyecektir.

Salonda merkez bazen bir şömine, bazen bir tv, bazende masa konsol kombinasyonu olmatdır ya da bütün oturumlar yüzyüze bakacaktır.

Prev1 - 8Next

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın