Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Açık Uçlu Etkinlik

Çevreyi Koruma Bilinci!

Salon Dekorasyon Sorunu

Manşet, Salon 25 Ağustos, 08:58'de eklendi

Soru: Merhaba yorumlarınızı çok beğendim.İnşallah bana da yardımcı olursunuz.salonumu boyattim duvarlar lum beji kolonlar tremisu yeni çıkmış bir renk.Yeni koltuk da aldim yari chester model 2 üçlü bir tekli bir koltuk açık vizon bir koltuk da bordo.halim açık krem perdelerim nasil olmali bordo rengi seçtim ama o renk uyumunu pek oturtamadim gibi.yemek masam ve konsol siyah ama o iki ay sonra değişecek yine bej tonlarinda alacağım.Yorumlarinizi heyecanla bekliyorum.iyi geceler nuray

Nuray Gökalp

Nuray hanım öncelikle web sitemizle ilgili düşüncelerinizi paylaşmanız bizi çok mutlu etti, umarız faydalı oluyoruzdur ayrıca teşekkür ederiz.

Perdeniz için bordo iddialı bir renk ama olmaz değil. Yemek masanız ve konsolonuz da siyah olunca renk seçimi dekorasyon konusunda olgukça cüretkar. Sanki spot ışıklarla düşününce güzel bir kombinmiş gibi hayal edebiliyorum.

Eğer uyumluluk arzusu içindeyseniz, renklerde zıtlıklardan kaçının ve monokromu yakalayın. Mobilyanızı bej yapacağınızı söylüyorsunuz o zaman perde fonu da koltuğun gri tonlarında olmalı ki renk uyumu ve ciddiyet salon dekorasyonunda oluşmalı.

Birde dekorasyon objelerine yer vermeye çalışın. Seramik beyaz biblo ve vazolar ile natural yeşillikler kullanın. Tuval tabloya da yer verin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
Beğendiğiniz Kitap

Beğendiğiniz Kitap

1
0
25 Nisan, 14:22
Şapka Tasarımcısı

Şapka Tasarımcısı

0
0
24 Nisan, 15:31
Basit Dekorasyon İpuçları

Basit Dekorasyon İpuçları

1
0
19 Nisan, 15:51
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

1
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Kozmetik De Dekor !

Kozmetik De Dekor !

0
0
16 Nisan, 14:06
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Duvar Rengi Kararsızlığı

Duvar Rengi Kararsızlığı

1
0
16 Mart, 16:55