Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Salon Dekorasyon Örnekleri

Salon dekorasyonu için harcayacağınız enerji biraz fazla olmalı çünkü bir bakıma evin merkezi, evin genel dekor stilinin belirleyen ana mekandır. Bu bağlamdan hareketle misafirlerinizi çoğunlukla ağırlıyacağınız bu mekanda kendi stilinizi yansıtmak istediklerinizi burada yapabilirsiniz. Şimdi örneklere geçelim.

salon-dekorasyonu-1

Geniş salonunuz varsa dekorasyon çalışmanız da biraz daha şanslısınız demketir çünkü zengin bir görünüm kazandırmak için geniş mekan gerekli koşullardandır.

salon-dekorasyonu-2

Bu görsel de villanın diğer bölümü görüldüğü üzere yerde ahşap kullanımına beyaz koltuklar ve duvar boyaları kombine edilmiş. Mekan olduk.a geniş ve cilalanmış ahşap enstanteneyi zenginleştiriyor.

salon-dekorasyonu-4

Salonunuzda kullandığınız koltukları berjerle, köşeleri de puf la destekleyin. Berjer kullanmak oldukça iyi sonuçlar getirir bu aynı zamanda sizin için okuma köşesi de kazandırır.

salon-dekorasyonu-3

Zemin katta kullanılan salonlar oldukça şanslı çünkü boydan bir cam kullanıldığında içerde ferah bir ortam sözkonusu olacaktır. Bununla birlikte salonunuzda yemek masanızı da kullanabilirsiniz. Burada yerleşim; masa-koltuk-ünite bağlamında olacaktır ancak yerine göre ünite yerine şömine de düşünülebilir.

salon-dekorasyonu-10

Aslında salonda merkeze dönük bir köşe koltuk kullanmak başarılı sonuçlar doğurur. Genelde modern konseptte köşe iyi kombine olabilir ancak klasik dekorasyon stilinize köşe kullanacaksanız düze renklerde ve hatta beyaz giydirmeli bir köşe kullanılabilir.

 

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir