Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Sahibinden.com Ofis Dekorasyonu

Aylık 22 milyon tekil kullanıcı ve 2.5 milyara ulaşan sayfa gösterimi ile Türkiye’nin en büyük ilan web sitesi sahibinden.com’un 5000m² üzerine kurulu ofisi silikon vadisindeki ofisleri aratmıyor. Web sitesinin başarısının olağan sonucu olan bu mükemmel ofis hakkında webrazzi.com sitesine verdiği demeçte sahibinden.com CEO‘su Bülent Ertaş , insanların değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli değişen ve yenilikçi bir ekip olduklarını belirtiyor.

sahibinden ofis  (9)

Sahibinden.com ofisinde aslında ülkemiz adına güzel bir imaj gösterisi sözkonusu ve bu anlamda takdirle karşılıyoruz. Google ofisinde dillendirilen tarza nispeten daha doğal bir yapı söz konusu ancak bu ofis dizaynında canlı renkler her alanda kendini hissettiriyor.

sahibinden ofis  (5)

Çalışanlarının daha inovatif düşünce yapısında ve zinde olmasını sağlayan ferah bir mekanla huzur verici renkler kullanılmış. Konsept çizgilerde araç gereç ve mobilyalar renklere eşlik ediyor.

sahibinden ofis  (4)

Bununla birlikte dekoratif görselliği teknolojinin merkez üssü diyebileceğimiz bu ofis dekorasyonunda her salonda, toplantı odasında ve konferans salonlarında otomasyon sistemli ipad bulunuyor. Perde açma, sunum hazırlama, ses ayarları ve ışıklandırma kontrol gibi hemen hemen her işlevi ipad üzerinden kontrol edilebiliyor.

sahibinden ofis  (3)

Sahibinden.com‘un bulunduğu binada Aksoy İnternet Ventures ve Dackick‘te bulunuyor.

sahibinden ofis  (8)

Çalışanların motivasyonu, dinlenmesi, enerjisini atması ve terapisi için herşey düşünmüş. Kompleks içinde akvaryum dahi bulunmakta.

sahibinden ofis  (2)

Ayrıca bina oval bir yapıda olduğu için bunu iyi kullanan dekorasyon baş mimarları binayı çevreleyen 250 metrelik bir koşu parkuru da hazırlamış.

sahibinden ofis  (1)

Stres atmak ve ara zamanları iyi değerlendirmek için spor salonu ile birlikte biraz da eğlence katarak yarım basketbol sahası bile düşünülmüş.

sahibinden ofis  (7)

Basket sahası bulunan bir mekanda playstation keyfi olmadan olurmu, tabiki olmaz. İşte tüm bun aktvite eşliğinde çalışma koşulları çalışanlarda hzuurlu ve keyifli bir ortam sunarken, sinerjisi bitmeyen ekip sürekli daha da öteye ulaşan bir takım olacaktır gayesiyle..

sahibinden ofis  (6)

Son olarak diyebiliriz ki sahibinden.com ofisi ülkemizde internet çağının mükemmel düzeyde olduğunun aynası konumunda mükemmel bir dekorasyonla çalışanları keyif alabileceği bir kompleks olduğunu bize gösteriyor. Görsel Kaynak : webrazzi.com

Ayrıca webrazzi.com , bu ofisi sizler için gezdi..

 

 

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir