Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Safa Mobilya Yeni Şubesindeyiz

Bu hafta Safa Mobilya Bursa’nın en canlı artellerinden izmir yolu üzerindeki mağazasındayız. 2011 Nisan ayında faaliyete geçen şube Bursalılara ve Marmara bölgesine en yeni ve en farklı mobilya modelleriyle hitab ediyor. Sezonun en yeni mobilya modelleri ve ev dekorasyonu aksesuarlarını bulabileceğimiz mobilya mağazasında ürünler mükemmel bir prezentasyonla sergileniyor.

Mağaza da en çok dikkatimizi çeken concept bir sunum olması. Ürünler ev ortamında nasıl teşhir edilebilir bunun fikrini ziyaretçilerine verirken, yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı gruplamasını çok güzel bir sergilemeyle görebiliyorsunuz. Doğru renk ve kombinasyonlar ev yerleşiminde size iyi bir fikir sunuyor.

Mağazaya ulaşiım oldukça kolay. Bursa’nın heryerinden belediye otobüsleri ve Bursaray ile gidebilmek mümkün. Safa Mobilya izmir yolu şubesi mevki olarak İzmir yolu üzerinde Shell benzin istasyonu karşısında, Uludağ Ticaret Merkezinde. Uludağ Üniversitesi’ne giden belediye otobüsleri ile bu mağazaya ulaşabilmek mümkün.

Safa Mobilya sadece izmir yolu mağazası değil, Etibank caddesi ‘nde Safa Genç Odası ve Safa Mobilya Mağazası ile hizmetinizde.

Safa Mobilya Etibak: 0224 254 65 44

Safa Mobilya Nilüfer : 0224 443 09 90

Safa Mobilya Resmi web adresi : www.safamobilya.com

Tags:

Bir Cevap Yazın