Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Safa Mobilya 2012 Kreasyonu

Ana sponsorumuz Safa Mobilya yeni ürünlerini sergilemeye başladı. Biz de Mobilya Dekorasyon sitesi olarak hiç vakit kaybetmeden 2012 sezon mobilyalarını sizlerin beyenisine sunalım dedik. Sezonun gündemdeki renkleri…
Geçen sene olduğu gibi yine ceviz beyaz renkler. Mobilya gruplarında ceviz beyaz ve lake boyama ürünler revaçtayken koltuk ve kanepe modellerinde soft kahve rengi ve tonları. Yeni Duvar Üniteleri, Yatak Odaları, Yemek Odaları ve Koltuk Takımları hepsi birbirinden şık ve alımlı. Türkiye’nin mobilya kalbi Bursa da gündemdeki mobilyaların anında sergilendiği Safa Mobilya bizim içinde bir ilham kaynağı. Sunduğumuz görseller tamamen özgündür ve 2012 modern mobilyalardır.

 

 

Mobilya modelleri bunlarla sınırlı değil ancak MobDizayn olarak biz yeni ürünlerin bir kaçını (şimdilik) sizlerle paylaşmaktayız. Modelleri web ortamında gördüğünüz gibi Safa Mobilya Bursa Merkez ve Nilüfer Şubelerinde de görme olanağınız var.

 

 

Koltuk modellerinde en önemli özellik rahatlık ve konfor. Modellerde kullanılan sünger siztemi ve yeni tasarım paralel zigzag yay üzerinde 35HR sünger kullanılırken, oturma yerlerinde ise daha sert ve mukavemetli 32danste süngerlerle desteklenmekte. Genellikle koltuk takımlarında zerafeti bozmadan yatak sistemi kullanılmaya çalışılmış. Koltuk görselliğine kanepe fonksiyonelliğini katınca, ortaya fonksiyonel modern bir koltuk takımı çıkıyor.

 

 

Safa Mobilya 2012 Kreasyonlarından bir bölümünü sizlere sunmuş olduk. Daha genç odası, sehpa ve kanepe modelleri var. Görmek istiyorsanız iletişim bilgileri alttadır. Mobilya ve Dekorasyon sitesi olarak biz evleneceklere ve evini yenileyeceklere Safa Mobilya’yı tavsiye ediyoruz. İnşallah herşey gönlünüzce olur.

 

MobDizayn iletişim.

Safa Mobilya , MERKEZ : Etibank cd. No:84 Osmangazi Bursa, 0224 254 65 44

GÜNCELLENDİ: 20.07.2013

Safa Mobilya, NİLÜFER: İzmir Yolu No:178/A (BEŞEVLER METRO DURAĞI KARŞISI) Nilüfer Bursa , 0224 443 09 90

15 Yorum

Bir Cevap Yazın