Perde Seçimi

Soru: merhabalar burgaz kadife bej ve burdaz kadife lila tonlarında avangard koltuk takımı yaptırıyorum 2 üçlü koltuk bej rengi 2 berjer lila rengi olacak. benim sorum şu olacak perdelerimi lila aynı renk kumaşa yakın tonlardamı diktirmeliyim yoksa daha koyu mor tonlarındamı diktirmeliyim aslında ben hep pudra pembe tonlarında koltuk istemiştim fakat olmadı acaba perdelerde kullansam pudra tonlarını nasıl olur lila rengi baya açık lila resim gönderme şansım varsa onuda gönderebilirim cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim .

Pınar,

Cevap: Pınar hanım asıl biz teşekkür ederiz, yeni koltuklarınız şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileklerimizle. Öncelikle bej lila kombinasyonu oldukça güzel olduğunu söylemeliyim. Koltuk takımınınzda fonlar berjerler se perdelerinizin fonlarını da buna paralel bir renkle dekore etmeniz bütünsellik sağlayacaktır. Ancak pudra pembesini istediğinizi belirtiyorsunuz burada size önerebileceğimiz, içinde pudra pembesine kaçan desenlerde lila bir fon kullanmanız.

pudra pembe perde

Görseldeki toprak tonları ile öne çıkan pudra pembesi perde, sizin renk kombinasyonunuzda da iyi olacaktır diye düşünüyoruz bu sebeple son tahlilde pudra pembe soft olmakla birlikte kullanabilirsiniz.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir