Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Perde Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyon düzenlemelerinde perde dekorasyonu ve perdenin mekan stiline ve ürünlerine uyumu oldukça önem arz eden bir olgudur. Bu sebeple bu yazımızdaki örneklere odaklanmanızı öneriyoruz ki sizin içinilham verici ve faydalı olacağını düşünüyoruz. Dikkat etmeniz en önemli nokta perdenizi dekorasyon stilinize adapte etmeniz.

perde dekorasyon

Ev dekorasyon karakteriniz klasik, country, folklorik, modern ve avangard ya da bir başka tarz olabilir. Sizin bu seçimlerden evinizin düzenine uygun perde modellerini kombin etmenizdir.

perde dekorasyonu

Siz ilk aşamayı geçtikten sonra renk uyumuna odaklanabilirsiniz. Odanızda mekansal tamamlayıcılık açısından baktığımızda perde mobilya ve halı renk uyumu iyi sonuçlar çıkartacaktır ancak monokrom renk geçişleri asıl tavsşyemdir..

perde dekorasyon örnekleri

Sonraki aşamada önem kazanan nokta perdenin kullanım alanı olacaktır. Banyo için seperator görevi görecek olan perdeler, mutfaklarda kullanılan perdeler, boydan cam için kullanılacak perdeler gibi..Genişce bir salonda özellikle mahremiyete sıkıntı oluşturmayacak bir bahçe miz var ve komşu apartmandan görülecek gibi değilse pencere fonlarla desteklenirken sade bri tül perde kullanılabilir.

Tabi home ofis uygulamalarında ise zebra perde modellerinden çok şık örnekleri mevcut. Şimdi perde dekorasyonunuz için size ilham kaynağı olabilecek perde dekorasyonları ile sizi baş başa bırakalım.

perde dekor

 

MobDizayn hakkında görüş ve önerileriniz için iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir