Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Nisan Ayı Mobilya Önerisi

Mümkün olduğunca özgün ve farklı içerikler paylaşmaya çaışıyoruz ve takipçilerimizin talepleri doğrultusunda eksiklerimizi gideriyor ve yeni paylaşımlarda bulunuyoruz. Artık her ay sizler için mobilya grubu fikri sunmaya ve bu yazı dizisinde karar vermekte zorlandığınız mobilya kombinasyonunu oluşturmanızda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Bununla birlikte mobilya sektörü hakkında kısa bilgiler, faydalanabileceğiniz kampanyalarla makalelerimizi profesyonel olduğumuz bu konuda yayınlamaya çalışacağız.

Bu Aya Özel Mobilya Grubu

Selin Köşe Takımı-Milan Yatak Oda Takımı-Milan Duvar Ünitesi

Genellikle düğün eşyaları ve mobilya grupları üçlemelerle tercih edilmekte ve koltuk-ymo-yto şeklinde tercih edilmekte. Tabi bu yemek oda takımı yerine köşe ve duvar ünitesi ile de kombine edilmekte. İlk tercihimiz köşe takımı ve duvar ünitesi modellemesi oluyor.

Mobilyamızı seçerken tabiki evimize ölçü ve stil olarak uygun olması birinci amaç. İkincisi ise takımın kombine olmasındadır. Yatak odası ve diğer grupların aynı olması çok önemli değil ancak koltuk-ymo ve köşe-ünite paralelinin uyumlu olması başarıyı yakalmanızı sağlar.

Seçimimizde hem stili hem de renkleri göz önünde bulundurduk. Size kalansa ölçünün evinize uygun olmasında ancak modellerde ölçülü çalışma imkanı var.

Selin Köşe Takımı, silinebilen soft kumaş ve soft 32dn sünger donanımına sahip. Bir köşesinde sandık, diğer köşesinde hem sandık hem de yatak olma fonksiyonalitesi mevcut. Farklı renk alternatifleri ve ölçü alternatifleri ile temin etmeniz mümkün.

selin-köşe-fonksiyonel

Milan Duvar Ünitesi, Selin köşe takımına uygun olacağını düşündüğümüz ünite modeli. Ünite ceviz krem kombinasyonu ile köşenin kahve tonlu kumaşına ve ağaç ayaklarına iyi uyum sağlayacak. Köşe de iki bölümlü dik dolap ve dolap içinde led aydınlatmalrı mevcut. Ünite alt çekmecelerinde ise 3 adet frenlemeli çekmeceler fonksiyonellik kazandırmakta.

milan-duvar-ünitesi

Yatak oda takımında seçimimizi farklı bir modelle karıştırmadık ve Milan Yatak Oda takımı ile kombinasyonu tamamladık. Yatak odası oldukça fonksiyonel. Gardrop yeterince büyük ve fonksiyonel bölmelere sahip. Karyola başucunda ve şifonyer aynasında dokunmatik led lambası bulunmakta.

milan-yatak-odası

Milan yatak oda takımında konfordan ödün verilmemiş. Gardrop içinde askılıklarda led aydınlatma bulunurken bütün çekmecelerde stoplama sistemi kullanılmış. Son olarak komodin ve şifonyer üzerlerinde de aksesuar ve takılarınız için gizli bölmeler bulunmakta.

Bu ay için mobilya grubu tavsiyemiz bu üçlemeydi. Umarız sizin için bir fikir oluşturur bununla birlikte sizlerinde tavsiyesi, önerisi ve incelmemizi istediğiniz ürün varsa çekinmeden talepte bulunabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki yorum kutularından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

 
8 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir