Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Neon Koltuk Takımı

2013 yaklaştıkça yeni bir ivme, yeni bir koleksiyon serisi ve yeni kreasyonlar ortaya çıkmaya başlıyor. Moda takip edilemez hızda değişmeye devam ederken bu değişime mobilya sektörü de doğal olarak ayak uyduruyor ve önceleri sene de bir yenilenen modeller artık 3 ayda bir yenilenir oluyor.  Tabi mobilya ve dekorasyon siteleri olarak yeni çıkan modelleri takip etmekte bizlerde zorlanıyoruz.

Bu yazımızda sizlerle paylaşmak istediğimiz güncel ve aynı zamanda çok şık bir koltuk takımını sizlerle paylaşacağız. Neon koltuk takımı muadillerine göre farklı çizgide bir ürün. Genel klasik sırt minderli modellerden ancak kol yapısı ve tek üçlü modelindeki led ışıklandırmalı sehpası oldukça zarif bir görünüm veriyor.

Neon Koltuk takımı genel görünüşü ile oldukça zarif bir görsellik sunuyor ancak asıl olan sahip olduğu donanım yani yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi doğrudan takıma yansıyor.

Neon Koltuk Takımı Özellikleri Neler ?

  • Koltuk iki farklı sünger yapısıyla lanse ediliyor. Bunlardan ilki 32danste ve diğer 35HR.
  • Rahatlıktan ödün vermek istemiyorsanız 35HR ancak sert zemin ve uzun ömürlü dayanıklılık istiyorsanız 32 DN sünger kullanılabilmekte, bu seçim sizin..
  • Koltukta kullanılan kumaşlar yine moda olan soft silinebilen kumaşlardan.
  • Koltuk berjerleri takımdan ayrı bir tasarımda değil yerine takıma kombine olmuş ve az yer kaplayan kibar nitelikte.

Neon koltuk takımını istediğiniz renklerde yaptırabilme imkanına sahipsiniz ve kumaşlarda olduğu gibi ayak renklerini de kendinize özgü değiştirebilmektesiniz. Bu açıdan hem özelleştirilebilir yapısı, hem kaliteli malzemesi ve özgün tasarımı ile Neon koltuk takımı sezonun gözde modellerinden olacak gibi.

Bu yazı ve başka bir konu hakkında bizimle paylaşmak istediğiniz soru ve görüşleriniz varsa alttaki kutulardan ya da facebook hesabı ile facebook kutularından yorum yapabilirsiniz. Direkt ulaşmak için yine info@mobdizayn.com adresine mail atabilirsiniz

 

 
9 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir