Moroccan Stili

Fas’ın mistik, egzotik atmosferi sizin de başınızı döndürüyor mu? Öyleyse Moroccan stili dekorasyonu evinizin bir köşesinde mutlaka denemelisiniz. Evinizin bir köşesinde diyoruz, çünkü bu stil gerçekten görkemli ve canlı renklerin söz sahibi olduğu, iddialı ve keskin bir dekorasyon gerektiriyor. Dekorasyonda canlı renklerden, etnik motiflerden, tüllerden, mum ve fenerlerle yapılan romantik aydınlatmalardan hoşlanıyorsanız Moroccan stilinin sizi mutlu edeceğini söyleyebiliriz.

morocco1  2jakmsh

tumblr_n5cbf3Yfwv1rv56l6o1_500  SFP0H3QW

Evinizde bohem tarzı bir dekorasyona sahipseniz ya da eklektik stilden hoşlanıyorsanız iç mekânda Moroccan stilini salonunuzda, yatak odanızda deneyebilir ya da tamamen dış mekân dekorasyonunda bu stilin güzelliklerinden yararlanabilirsiniz. Egzotik havasıyla balkon, bahçe ve teraslarda çok şık duracak olan bu stilin renk paletleri mor, pembe, kırmızı, yeşil, camgöbeği, turuncu, altın sarısı ve pembedir.

fas-stili-2  fas stili yatak odası fikirleri

Wonderful Blue Interior Moroccan Bedroom Style Red Curtain Classic Patterned  Moroccan

Canlı renklerin, etnik ve geometrik desenlerin, lüks kumaşların, el işçiliğinin, otantik bahçe yataklarının, değişik yer karolarının ve padişah stili pufların sıkça görüldüğü bu stil yaşam alanlarında hem şık hem de rahat bir atmosfer yaratmaktadır. Daha romantik bir etki için, bu stili uygularken suyun huzur verici etkisinden faydalanabilir, renkli cam fenerler ve mumlar yardımıyla büyüleyici bir ortam yaratabilirsiniz.

moroccan-stili  169588742187802715_JcbH3V13_c_large

moroccan-stili1  domino6

moroccan-stili3  charming-morocco-style-patio-designs-13

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir