Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Modern İskandinav Dekorasyon

Modern stili biliyoruz, iskandinav tarza da hakimiz e ozaman nedir bu modern iskandinav dekorasyon? Son zamanlarda kullanılmaya başlanan oldukça sıcak ve karakterli bir tarz diyebilirim.

 

Modern stilin salt stil ahenginden sıyrılarak daha sıcak ve prestij katan bir atmosfer oluşturan ancak uygularken bilir kişiden ilham alınması gereken bir modelleme. Topraksı renk tonları, doğal desenlerle bu stilde moderniteyi ele alıyor.

 

Rahat yaşam ve stresten uzak bir modern dekorasyon kültürü de diyebiliriz. Göz yormayan zerafet bu stilde oldukça hakimdir.

 

Yeşil ve mavilerden ilham alarak, kırık beyaz detaylara kombinleyebilir, doğal ağaç ve odunsu detayları kullanabilirsiniz. Bu stilde şömine olmazsa olmazlardan ancak odun sıcaklığı, modern şöminelerle görsel iç alanınızı ısıtıyor.

 

İskandinav modern stilde mobilyalar da oldukça şık olmalı. Karakterli ama sade hatlar olmazsa olmazı…Koltuklarınız da ise açık renk, doğal keten kumaşları kullanmalısınız. Bu tarz da her detayda odunun sıcaklığını ve atmosferini kullanmalısınız. Hatta koyun postu, örme halılar da bu dekorasyon tarzında kullanabileceğiniz diğer materyaller olacak.

 

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir