Dekorasyon konusundaki sorularınıza UzmanaSor sayfamızda cevaplandırmaya başladık. Sizlerden gelen soruların birçoğu mobilya çeşitleri, renkleri, desenleri hakkındaydı.

Sizlere daha faydalı olmak adına MobKritik başlığı altında yazılarımıza başlamayı uygun gördük.

MobKritik; her markanın, her modelin uzman kişiler tarafından incelenerek mobilyalar hakkında bilgilerin paylaşılacağı, mobilya almak isteyen kişilere ipuçlarının verileceği, size en uygun mobilyanın hangisi olduğunu kolaylıkla bulabileceğiniz bir platform olacaktır.

Burada her marka, her model objektif bir şekilde değerlendirilecek, merak ettiğiniz, fikir elde etmek istediğiniz mobilyalar hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Değerlendirilmesini istediğiniz mobilyayı bize yollayarak, mobilya hakkında eleştirilerimizi öğrenebilirsiniz.

Artık sorularınıza cevap alabilmeniz için sizden küçük bir ricada bulunuyoruz. Mobdizayn.com web sitemizi sosyal medya hesabınızda paylaşmanız ya da tavsiye etmeniz.

Yine buradan sorunuzu sorarken yazınızla birlikte paylaşım linkinizi de belirtirseniz, sorunuza özel, web sitemizde sizin için yazı oluşturarak cevaplandırma yapacağız, şimdiden teşekkürler.


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz