Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Mobilyanın Sanatındasınız

Mobilya her nekadar ihtiyaçlarımızı gideren, bir amaca hizmet eden ürünler olsa da tasarımı, inceliği, rengi ve zerafetiyle aynı zamanda bir sanattır. Mobilya evlerimizi süsleyen, dekorasyonumuzun ana parçası vazgeçilmez unsurudur. Bu duruş ve düşünce ile arge çalışması yapılan, teknolojik imkanlarla desteklenmiş el emeğinden geçen mükemmel bir mobilyayı sizlerin beyenisine sunacağız.(…)

SANAT Yemek Oda Takımı…

 

oymalı yemek odası

Sanat Yemek Odası özellikle görselliğiyle önplanda olan bir model. 2012 Avangard modeller kategorisinde en üst sıralarda kendine yer bulabilecek bir ürün. Model takım olarak masa, 6 sandalye, konsol ve duvar ünitesinden oluşmakta. Model iri bir mobilya kesinlikle geniş evlerde kullanılması doğru olacaktır. Eviniz genişse, büyükçe bir salonunuz varsa ve el işi mobilya düşünüyorsanız sanat gerçekten iyi bir seçim olacaktır.

sanat yemek odası

Sanat yemek odası takımıı üretim aşamasında usta ellerle yoğrulmuş bir model. Mobilya kenarlarında bulunan özel oyma desen tamamiyle ağaç üzerine oyma şekli bizzat ustamız tarafından yapılmıştır. Model tamamıyle ağaç ve MDF’den oluşmaktadır ve kaplama malzeme kullanılmamış bunun yerine elle boyama uygulanmıştır. Dolayısıyla güzelliğiyle dekorasyonunuza güzellik katacak olan bu mobilya mukavemetli yapısıyla da uzun yıllar kullanacaksınız.

oymalı mobilya

sanat yemek odası

oymalı yemek odası

Sanat Yemek Odası modeliyle, yapısıyla, rengiyle ve oymalarıyla tamamiyle diğerlerinden ayrılan bir model. Mobilya avangard ve oymalı takım arayanlar için mükemmel bir arz konumunda. Villa dekorasyonlarında ihtişamıyla salonu doldurabilecek bu mobilya MobDizayn’dan 5 yıldız alıyor.

NOT: (Ürün görselleri tamamıyle özgündür, kesinlikle izinsiz kopyalanması yasaktır. Yazılarımız DMCA ve CC lisanslıdır)

4 Yorum

Bir Cevap Yazın