Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Mobenzi Mobilya Bursa

mobenzi-berjerBursa İzmir Yolu üzerinde benzersiz mobilyalarıyla boy gösteren Mobenzi Mobilya mağazasını konu alıyoruz.

Mobenzi Mobilya sektöre yeni giren genç ve dinamik bir yapıda olmasına rağmen yıllardan beri mobilya sektöründe tecrübe edinmiş kurucu ortaklarıyla, genç çizgisini tecrübeyle sunmayı başarıyor bu da ürün yelpazesine ve mağaza dekorasyonuna her haliyle yansıyor.

Ürünleri yaşam alanlarına uygun, göze hoş gelen prezentasyonla sunmak olduğunu söyleyen mağaza müdürü; Sedat Aslan bey, hedeflerinin kısa vade de Bursa da, uzun vade de ülke genelinde tanınan bir firma olarak Mobenzi’yi marka yapmak olduğu dile getiriyor.

mobenzi-köşe

mobenzi-yatak-odası

Mağazayı gezdik ve gördük ki perakendeciliğinin ana temasına uygun, müşterilerine fikir veren bir sunumla mobilya modelleri bizim beğenimizi kazandı. MobDizayn web sitesi olarak Mobenzi’yi tavsiye ediyoruz. Ayrıntıl bilgi almak ve firmanın başarılı mobilya modellerini hemen görmek için www.mobenzi.com.tr adresine gözatabilirsiniz ancak tavsiyemiz başarılı bir prezentasyonla sergilenen ürünleri yerinde görmeniz.

Adres: Mobenzi Mobilya Bursa : İzmir Yolu Cd. No:178/B (Beşevler Metro Durağı Karşısı) “Safa Mobilya Yanı”

Tel: 0224 247 5 888

Not: Görseller ve ürünler iznimiz dışında asla kopyalanamaz ve bir başka mecrada yayınlanamaz. Aksi halde CC lisanslı ve DMCA korumalı paylaşımlarımız için bu gibi durumlarda Yasal İşlem‘e maruz kalabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın