Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

MobDizayn 3.Yıla Özel Hediye Çekilişi

Çekilişe katılımınız tamamlamak için sayfanın alt kısmındaki yorum kısmında isim,soyisim ve mail adreslerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde katılımınız geçersiz olacaktır

Ev dekorasyonu ve mobilya sitesi olarak yayın hayatında 3.yaşına giren MobDizayn çok güzel bir hediye ile çekiliş düzenliyor.

Bu kez hediye çok farklı ve yanlız size özel. Hediyemiz bir portre resim olacak. Başarılı resim sanatçısı Mine AKKÖYLÜ hanım hediye olarak resminizi çizecek. Resim A3 boyutlarında ve çerçeveli olacak. Belkide sevdiğinizle sizin fotoğrafınızın orjinal karakalem resmi duvarlarınızı süsleyen güzel bir hatıra olacak. Bu eşsiz çalışmayı ve şanslı takipçimizi şimdiden çok merak ediyoruz.

Mine Hanım’ın örnek çalışmalarına isterseniz bir gözatalım;

portre-resim1

portre-resim3

Mine hanım, bu çalışmalarında gördüğünüz gibi çekiliş sonucu şanslı takipçimizin istediği fotoğrafı eşsiz ve hatıra kalacak bir esere dönüştürecek.

Şimdi gelelim çekilişimize…

Katılım Koşulları:

Çekilişe katılmanız için sosyal sayfalarımızdan birini beğenmeniz ya da takip etmeniz 1 oy değerinde. Eğer daha önce sayfamızı beğendiyseniz bu yazıyı her farklı sosyal mecra da paylaşmanız da 1 er oy değerinde olacak. Bunun yanısıra bu yazıyı blog sitenizde paylaşmanız da size artı bir oy kazandıracak.

Örnek olarak facebook, twitter, google+ ve blog sayfasından paylaşan bir kişi toplamda 4 oy hakkı kazanacak.

Bu sayede paylaştıkça kazanma şansınız da artmış olacak.

Son olarak paylaşım linklerinizle aşağıdaki yorum kutularından bize bildirimde bulunmanız yeterli.

Çekiliş başlangıç tarihi : 12.03.2014

Çekiliş bitiş tarihi : 12.04.2014

Mine AKKÖYLÜ Kimdir?

MİNE AKKÖYLÜ, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Resim-İş Öğretmenliği mezunudur. 3 resim sergisi açmıştır. Çalışmalarına yağlıboya karakalem portre, guaj, suluboya lavi, manzara,çiçek gibi resimler yaparak devam etmektedir. Ayrıca profesyonel olarak fotoğrafcılıkla ilgilenmektedir.

akkoylumine@gmail.com

http://www.talenthouse.com/mine

 

Bütün takipçilerimize iyi şanslar diliyoruz ve şimdiden kazanan için hayırlı olsun diyoruz. Paylaşımlarınız ve katılımınız için yorum kutusundan iletinizi unutmayın! Herhangi bir sorunuz olursa info@mobdizayn.com adresinden mail atabilirsiniz, esen kalın..

Twitter : #mobdizaynhediye

41 Yorum

Bir Cevap Yazın