Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

MobDizayn 2013 MODEKS Fuarında

MobDizayn ev dekorasyon ve mobilya sitesinin değerli ziyaretçileri, sizin desteğiniz ile 2013 Bursa Mobilya ve Dekorasyon Fuarına tanıtım standı açıyoruz. Bildiğiniz gibi İnegöl mobilyası Türkiye de oldukça söz sahibi olmuş bir lokomotif. Daha önce MODEF fuarları ile sesini duyuran İnegöl Mobilyası artık Bursa’nın gücünü arkasına alıyor.

2013-modeks

İnegöl üreticileri sesini 3 milyonluk bir metropol kentin uluslararası fuar merkezinden duyuracak dolayısıyla bu fuar Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı olma özelliği taşıyor.

Menşei olduğumuz Bursa’nın mobilya ve dekorasyon sitesi MobDizayn olarak biz de fuara tüm desteğimizi verirken aynı zamanda tanıtıcı standımızı açacağız.

Fuar 20-24 Şubat tarihleri arasında olacak ve ihracata yönelik yurt dışı pazarlama hedefli bir fuar niteliğinde. Bursa Tüyap Uluslararası Fuar Merkezi bildiğiniz gibi BUTTİM yanında ve standımız güney kapı girişinde olacak.

2013 MODEKS Fuarına gitmek istiyorsanız online bilet alabilir ya da MobDizayn’dan bilet talep edebilirsiniz. Bunun için alttaki yorum kutusundan talebinizi ev adresinizle belirtin.

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir