İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Merhaba MobDizayn

Haberler 14 Ocak, 18:32'de eklendi

Alışveriş her insanın ihtiyacını karşılaması adına emek sarfettiği bir mücadeledir. Zaruri ihtiyaçları karşılarken bütçemizin yetiğine bakarız ve çok düşünmeden alışverişimizi yaparız ancak dayanıklı tüketim mallar ve lüks ürünler için alışveriş işleminden önce bir ön araştırma yapma gereği duyarız. Kategorize ettiğimiz zaman konumuz olan Mobilya dayanıklı tüketim malları içinde kendisine yer buluyor.

Bu platformdaki amacımız mobilya alacak olanların ön araştımasına katkıda bulunmak, gündemdeki mobilya trendlerinden, ev dekorasyonuyla ilgili haberlerden, Türkiye ve İnegöl mobilyasından, mobilya ile ilgili güncel gelişmelerden, bahsetmek ve bilgilendirmek olacak.

Blogumuz bir anlamda MOBİLYA SATIN ALMA REHBERİ niteliğini taşıyacak. Mobilya satın almadan önce nelere dikkat edilmeli, ürünün evinizin dekorasyonuyla uyumluluğu, mobilyanın sunta ya da mdf olması arasındaki farklar gibi konularla alıntılardan yararlanarak tartışacağız. Alışverişin vazgeçilmez unsurlarından biri olan internetten araştırma yapmak, imkanlar dahilinde herkezin vazgeçilmezidir, her geçen sene intertten yapılan alışverişin payı giderek artmaktadır ki küçük bir oranda da olsa internetten mobilya satın alma da bu kısmetten nasibini almaktadır. 2006 yılında yapılan araştırmaya göre internetten mobilya satın alma oranlarında dilim %0,9 civarında gösteriliyor. Günümüzde bu oranın yükseldiğini görebiliriz ancak yine de mağazadan satın alma oranı açık ara öndedir. Dayanıklı tüketim malı olan mobilya almdan önce blogumuzu ziyaret etmeniz sizlere fayda sağlayacak bilgi edinmenize olanak sağlayacaktır diye umut ediyoruz.

Bismillah diyerek ilk yazımı yayımlamış bulunuyoruz. Mobilya almak isteyen dekorasyon için araştıma yapan ve gündemdeki mobilya trendlerinden haberdar olmak isteyenlerin buluşma noktası artık burası..(mobilyadizayn.blogspot.com).

Diyerek başlamıştık web alemine. MobDizayn blog sitesi amacına ulaştı ve dekorasyon fikirleri paylaşımıyla hit bir web sitesi oldu. Sizin için tasarlayalım projesi de ilgi gördü ve maillere gelen taleplere tasarımlarımızı yolladık. Gündemden bilgiler ve haberlerle sitemizi zenginleştirdik ama tek sorun sitemizde blogspot takısı ve tek sayfaya kapalı kalma olgusu vardı. MobDizayn’ın daha çok kitleye hitap etmesi ve fayda sağlaması adına mobdizayn.com’u açmış bulunmaktayız.İnşallah hakkımızda en hayırlısı olur, kalın sağlıcakla…
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48