Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Mayıs Ayına Özel Dekorasyon Önerileri

Baharın son ayında sıcakların iyice kendini hissettirdiği bugünlerde artık yaza merhaba diyebiliriz. Bu ay evinizde yapacağınız değişikliklerle güneşin enerjisini içinizde hissedeceksiniz.

yaz dekoru

Bu ay için düşündüğümüz renk sarı ve tonları olacak. Kumaşı deforme olan koltuklarınızı eğer imkanlarımız elveriyorsa sarı tonlarda ahşap ayaklı modern tarzda bir koltuk takımı ile değiştirebilir ya da mevcut koltuklarınızı hafif desenli sarı tonlarında giydirme ile yenileyebilirsiniz.

sarı renk salon dekorasyonu

Renk tonumuz güneşin sıcağını ve yazın ritmini size hissettirecek ve evinize enerji katacaktır. Koltuklardan başladık ve devamında aksesuarlarda toprak tonları ile sarıyı dans ettirebilirsiniz.

sarı renk ev aksesuar

Toprak tonlarında boyadığınız bir odanızı farklı boyutlarda çerçeve kasalara koltuk kumaşınızı kaplattığınız sarı renk kumaşlarla kaplayarak çok güzel bir parçalı tablo prezentasyonu hazırlayabilirsiniz.

sarı renk kumaş koltuk

2013 mobilya sezonunda gündemde cevizi hissetmeye devam ediyoruz. Artık beyaz kombinasyonlu yerine monokrom ceviz-kahve kombinasyonları revaçta. Siz de bunun gibi şık bir mobilya ile evinizi yenileyebilirsiniz.

sarı renk kanepe

Bahçe ve balkonları mahrum bırakmayalım. Öncelikle dışarıda kullanacağınız eşyaları ve gereçler için gerekli bakımları yapalım, demir ve profilleri zımparalayıp boyayalım ahşapları ise cilalayalım.

yaz-bahçe-dekoru

Malum ekilenler çiçeklenmeye başlayacak bu güzelliği değerlendirin.

 

Bir Cevap Yazın