Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Lüks Ekonomik Koltuk Takımı

Lüks koltuk ve ekonomik koltuk aynı kadrajda olurmu diyenleri duyar gibiyim ancak kaliteden ödün vermeden tasarlanmış bir mobilyayı uygun fiyata satabilme gayretini safamobilya’da görüyoruz. Ev dekorasyonu siteniz mobdizayn bu sefer yeni, farklı ve ekonomik bir koltuk takımı, Omega Koltuk Takımını sizler için inceledi.

 

Omega koltuk kullanılan malzemeleri itibariyle lüks kategorisinde olan bir model. 35HR süngeri mukavemetle birlikte rahatlık sunarken, ithal silinebilien soft kumaş kaplamasıyla oldukça kaliteli duruyor. Asıl önemli olansa ekonomik fiyatıyla beraber minyon evlerde de rahatça kullanılabilecek bir model.

 

 

Özellikle az yer kaplaması ile ve özelleştirilebilirliğiyle ev dekorasyonu fikirlerinize keyifle adabte edebileceğiniz omega koltuk takımı bunun yanısıra oldukça fonksiyonel. Üçlü koltuklar bir kanepe gibi ters makas sistemi ile yatak olabilme özelliğine sahip.

Omega Koltuk Takımı’nı safamobilya web sitesinden ve safamobilya mağazalarından temin edebilirsiniz.

Ürün 3+3+1+1 nakit ve havale fiyatı: şuanda 3200TL yerine 2400tl’ye alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için ; 0224-443 09 90,  0224-254 65 44 telefonlarını arayabilirsiniz.

MobDizayn ev dekorasyonu sitesi şimdi konuk yazar kabul etmeye başladı düşünüyorsanız info@mobdizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın