Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Kuğu Köşe Koltuk Takımı

Bazen standartları aşmak istersiniz, bazen farklı duygular hissetmek istersiniz, bazen tekdüzeliği sorgularsınız ve bazen işte aradığım farklılık bu dersiniz…Kuğu köşe koltuk takımı standarları aşan özellikte tasarımıyla 2011 ve 2012 mobilya modelleri’nde en çok satan ürün olma özelliğini kazanan mükemmel bir koltuk, şimdi bunu inceleyeceğiz…

River koltuk takımı ya da Kuğu koltuk takımı olarak da bilinen model gerçekten farklı bir model. Görünüş itibari ile göze farklı ve hoş gelen yapısının yanında rahatlığıyla da diğer modelleri geride bırakabilen bir koltuk. Önce köşe takımı olarak lanse edilen model şimdilerde koltuk takımı versiyonuyla vitrinlerde boy gösteriyor. Kesinlikle herkezin ilgisini çekmeyi başarmış nitelikte. Bu modeli farklı kılan özellikler sadece dış görünüm ve güzelliğiyle değil 35HR lik yumuşak süngeri ve Soft Kumaşıyla kalitenin zirvedeki timsallerinden.

Çok farklı bir model koltuk istiyorsanız, gündemin fenomeni bir model istiyorsanız Kuğu Koltuk tam size göre. Duvar üniteniz karşında televizyon izlerken koltuğa yığılma huyunuz varsa bu alışkanlığınızı kuğu köşe koltuk konforize edecek. Türkiye’nin en yeni ev dekorasyonu sitesi mobdizayn yeni ve farklı modelleri sizlere sunuyor.

 

 

Görüş, öneri, reklam ve tanıtım yazısı talepleriniz için , iletişim

 

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir