Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Küçük ve Kullanışlı Yarım Yatak Odası Dekorasyonu

Daha önceki yazımızda da belirtmiştik sizlere ki New York gibi büyük bir metropol de, özellikle şehrin göbeğinde geniş bir ev bulmak oldukça zor. Özellikle burada iş yaşamı adına fedakarlıkta bulunan kişilerin mecburi tercihleri arasında, dar ve tek odalı evler olmakta. İşte o tarz da evlerden küçük ve minimal bir yatak odasını dekore eden Jen Chu Design mimarlık firması, New York’ta yaşayan bir bayan’ın küçük odasını yarım yatak odası şeklinde mükemmel bir şekilde dizayn etmiş, hadi birlikte bakalım.

yatak oda dekoru

©Jen Chu Design

Yatak odası demek bile yanlış olur belki bu tasarıma ki tasarımcısı “yarım yatak odası” adını vermiş bu dekorasyona. Tek bir pencere ve zeminde yekpare bir karyola, yatak bulunmakta.

Karyola ucu bir koltuk vazifesi görürken laptop’una öyle sarılıyor ve bir duvarda boydan kitaplık, bir pencere ve tek yatak. İşte evin hepsi bu.

yatak oda dekorasyonu

©Jen Chu Design

Nötr tonlar ve siyah beyaz ağırlıkta kullanılmış ve ışığı kıran desenli bir zebra kullanılmış. Perdeyi kaldırdığındaysa apaydınlık ve daracık odada ferah bir mekan hissiyatı uyandırıyor.

küçük yatak odası çözümleri

©Jen Chu Design

Herşey bir arada ve dar bir mekanda ancak bütünsellik var ve yerindeliği sizde hissediyorsunuzdur. Sadece görsellerle yetinmeyin ve mutlaka video ya da yukarıdan bir göz atın derim.

Sitemizde yayınlanan yazılara sizde yorumlarınızla değer katın birlikte tartışalım, birlikte düşünelim.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir