Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Konforlu Yaşam Alanı için Dekorasyon Önerileri

Mobdizayn ev dekorasyonu sitemizin yeni tasarımı oldukça beğenildi bu bağlamda daha kaliteli paylaşımlar ve benzersiz yazılar size sunacağımızı söylemiştik umarız sitemizde keyifle vakit geçriyorsunuzdur. Şimdiki yazımızda yine dekoratif önerileri sizlerle paylaşıyoruz.

1.Salonda farklı aydınlatmalara yer verin,

Sadece avizelere takılı kalmadan abajur ve lambaderlerle farklı durumlarda farklı ışık süzmeleriyle yaşamı kendinize çevirirn.

Örnek olarak salon lambası haricinde bir lambaderle soft bir ışık oluştururken özellikle tv seyredeken size iyi bir ortam sunacaktır. Yanısıra spotlu bir lambaderler okuma ışığı oluştururabilirsiniz.

mobdizayn-dekorasyon

2.Değişik malzemeleri bir arada kullanın,

Dekorasyonda sadece stabil bir yerleşim, tekdüze aksesuarlar ve alışılmış yerleştirmeler yerine doğru farklılıkları bir araya getirerek şık kombinasyonlar oluşturabilirsiniz.

3.Mekana özel mobilyalar yaptırın,

Özel mobilyalar bazen can alıcı görsellik katabildiği gibi kullanım kolaylığı sağlaması açısından çok iyi sonuçlar verebilir.

feng-shui-mobdizayn

4.Gün ışıpından yararlanın,

Örnek olarak çalışma masası gibi alanları pencere önüne kurduğunuzda taze gün ışığını masanızda hissederek enerjik bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz unutmayın ki hiçbir ışık gün ışığından daha parlak değildir..

5.Detaylarla atmosferi güçlendirin,

Egzotik bir ortam oluşturmak adına hasırı andıran bir duvar kağıdı ve duvara asılı duran bir eğe olacağı gibi doğal malzemelerden dekoratif ürünler anjmanları oluşturabilirsiniz.

dekor-fikirleri

6.Duvara monte ünite ile yerden tasarruf edin,

Bu da mekandan pay alabilmeniz adına çözüm üreten basit bir bilgi. Burada dikkat edilmesi gereken tv’nin kabloları ve kötü durabilecek etkenler ancak duvar kağıdı veya duvar paneli ile bunu aşabilirsiniz.

Mobdizayn’da konuk yazar olmak ve kendinizi günde 1000 kişinin ziyaret ettiği sitemizde tanıtmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.  

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir