Koltuk Duvar Ünitesi Uyumu

 

Soru: Merhaba oncelikle simdiden tesekkurler açık mavi nubuk köşe koltuk aldim yastiklari bordo koltugun ayaklari koyu kahve yanlz yastiklari begenmedim hardal sarisi yapmayi dusunuyorum koltugun ayaklari cok koyu kahve odamda kucuk tv unitesini ne renk almaliyim yardmci olur musunuz sizinle odanin fotogrflarini nasil paylasabilirim ?

Burcu,

Öncelikle Burcu hanım size cevaben mail gönderdik ancak mail hatası aldığımız için sizin için web sitemizde yazı hazırlayarak çözelim istedik. Soruları gönderirken mail adreslerin doğru olduğundan emin olmanız gayet iyi olacak aksi halde cevap veremiyoruz, her şey gönlünüzce olsun.

Burcu hanım yine mail adresimizden fotoğrafları bize gönderme imkanınız vardır, eğer gönderirseniz daha iyi sonuç alabiliriz. Köşe koltuğunuz açık mavi renkteymiş, kırlentlerde hardal diyorsunuz ve ayaklar koyu kahve imiş.

Kırlentlere gri renk te ilave edin ve ünitenizi ithal ceviz kaplama bir mobilya dan tercih edin çünkü koyu ceviz ile o kaplama uyumlu olacaktır. Koltuğunuzun modeline uygun bir hatlarda olması da önemlidir bunu da koltuğu görmeden yorumlamamız oldukça zor.

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir