Koçtaş Boyanabilir Duvar Kağıtları

Yazar 07 Mayıs 2012

Duvar kağıtları son dönemlerde kullanımını sıkça gördüğümüz güzel bir ev dekorasyonu uygulamasıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte duvar kağıtları modellemelerinde değişiklik göstermekte ve birbirinden farklı ürünler raflarda yerini almakta. Yeni teknolojilerle birlikte üç boyutlu duvar kağıtları ve yıkanabilir duvar kağıtları hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de farklı görünüm sağlıyor.

Duvar kağıtları hem ucuz hem yeni modellerini Koçtaş’ta bulabilmeniz mümkün. Boyanabilir duvar kağıtları yanısıra yıkanabilme özelliğine sahip duvar kağıtları da mevcut ve aynı zamanda bu modelleri banyolarda bile kullanabilmeniz mümkün. Evim Şahane programında banyo dekorasyonunda izleyenler bilir duvar kağıdı uygulaması banyoda yapıldı ve havalandırmanın iyi olması koşulu ile kullanılabileceği Yuhay Bey’ce söylendi.

 

Yeni teknolojilerle birlikte duvar kağıtları bilinenin aksine mukavemet kazanan bir malzeme oldu. Dolayısyla ev dekorasyonunuzda her mekanda kullabileceğiniz tarzda duvar kağıtları mevcut.

 

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>