Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Kendin Yap

Büyük seviç ve heyecan ile ben de sizlerleyim.
İlk öncelikle sizlere ”merhaba ” demekten mutluluk duyuyorum.

Şunu belirtmeliyim ki ; farklı dekorasyon ürünleri ,tasarımlar,farklı bilgiler, farklı düşünceler,farklı tarzlarla bir çok alanlar da siziler ile olucağım.
Evlerimizi dekora ederken bir çok kez düşünürüz ve paniğe kapılırız.” Hangi tarz benim evimi yansıtır? Hangi ürün benim evime daha uyumlu olur ?” gibi düşüncelerinizi duyargibiyim.
Şunu söylemeliyim ki edişelenicek bir sey yoktur. Çünkü evinizin havası size nasıl dekor ürünü seçeçeğiniz hakkın da bilgiler verir. Sadece evinizin renk ve tarıza odaklanıp bu konuda zorlanmayacağınızı bilmenizi isterim.
Bu gün sizlerle evinizde bulunan boş duvaları tablolar ile nasıl dizayn yapabileceğinizi göstericeğim. En trent tabollar tabiki de ahşap ve doğal eskitmeler.

Evlerde ahşap,doğallık ve eskitmeler vintage tarzı ile birebir uyum sağlarlar. Evin havasını değiştirir ve doğal bir uyum, bütün oluşturur.

Bu tarz tablolar her yere uyum sağlaya bilirler. Merdiven şıkışları, antreler vs..
Kendize ait özel parçaları da aralarına asarak daha doğal bir gürününtü sağyabilirsiniz. Özellikle kendi aile resimlerinizi aralarına serpiştirmeniz tabloların size özel olmasını sağlayacaktır.Bunun ile iligi görseller için aşağı bakmanız yeterli :)

Unutmayın ki farklı şekiller oluşturmak sizin elinizde..
Sadece çerçeve içinde bu tarzı kullana bilirsiniz.

 

Siz de tarzım bu diyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var.
Bunlar; tablolar veya çerçeveler de renk geçişleri çok önemlidir. Uygulanıcak yerin zemini koyu ise ona karşıt zıt renkleri tercih etmelisiniz ve evin genel renk uyumunu ve tarzını da dikkate alarak renkleri belirlemenizi tavsiye ederim.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir