Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Kapı Girişi Dekorasyonu

Dekorasyon da başarıyı yakalamak için mekanı kullanılabilir ve göze hoş gelir kombinasyonu oturtabilmek gereklidir. Kapı girişi düzenlemenizde de böyledir ancak bazen sadece simetriyi yakalamak bile göze hoş gelir bir hal alabilir. Şimdi konumuzla ilgili örnek kapı girişi dekorasyonlarına bir bakalım.

kapı girişi dekorasyonu

kapı-girişi-dekorasyonu5

Kapı girişinde başarıyı yakalmamnın önemli koşulu simetriyi yakalmaktır. Tabi simetriyi yakalarken kullanacağınız ikili simetrik unsur dekorasyon stiline uygun olmalıdır. Bir ek olarakta kapı girişinin ortama kombine olmasıdır yani bahçeli bir girişte doğal metalar (saksı, çiçek v.s.) kullanmak doğru olacaktır.

kapı-girişi-dekorasyonu7

Kapı girişi dekorasyonunda ev ya da mekanın stiline uygun biçimde uygulama kullanmak önem arz eden bir durumdur çünkü ilk izlenim herşeyde olduğu gibi ev dekorasyonunuzda da önemlidir. İlk izlenimde güzel bir karşılama sağlanırsa devamında yerleşimde eksik arama ihtiyacı kalmaz.

Kapı girişiniz bahçeli bir enstantene sunmuyorsa ozaman direkt olarak karşılananlara odaklanmalısınız. Kapı kenarında keçe süs eşyaları, hasır şapkalar, çiçekler, sarmaşık sarma, eskiyi andıran lambaderler, taş süs eşyaları, güller, sepetler gibi eşyaları girişte kullanabilirsiniz. Son olarak girişte lokal bir aydınlatma ile bu süsleri daha da vurgulayabilirsiniz.

Giriş kapılarınız da mutluluk bol olsun gönlünüzün kapıları hep açık olsun, esen kalın..

4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir