Kaliteli Mutfak Dolapları

Akrilik mutfak dolapları mdf üzeri parlak bir koruyucu çizilmesi zor bir plakanın kaplanmasıyla oluşan uzun ömürlü mutfak dolabı modellerinin üretilmesine imkan tanıyan kaliteli malzemelerdir. Akrilik paneller rengarenk yapıya sahip dayanıklı modern mutfak dolapları ev dekorasyonunuza yaşanabilir mekanlara imkan tanımaktadır.

mutfak-dolaplari

Uzun ömürlü banyo dolapları ve mutfak dolapları akrilik malzemelerle üretilen mobilyalar fiyat açısından diğer mutfak mobilyalarından daha pahalı olmasına rağmen verilen fakı fazlasıyla gösteren bir malzemedir. Ucuz mutfak dolapları malzemeleri ile yapılacak mobilyalar kısa sürede deforme olacaktır. Özellikle sunta lam mutfak dolapları suya dayanıksız malzemelerdir. Kısa sürede nemden dolayı deforme olup bantları açılacaktır. Menteşe bölümlerinden sarkacak ve kullanılmayacak hale gelecektir. Bu nedenle kaliteli mutfak dolap sahibi olabilmek için kaliteli plakalardan üretilmesi gerekir.

DEKOSET MUTFAK bu mükemmel mutfak dolabı konseptlerinden birine sahip olmak isteyen müşterileri için ölçü alımından bilgisayar destekli çimine ve üretimden montajına kadar olan aşamaların tamamını kendi bünyesinden gerçekleştiriyor.

mutfak-modelleri

Ölçülere imal edilmiş özel üretilmiş mutfak dolabı modelleri ve bunlara eşlik eden modern mutfak tezgahları ile daha kullanışlı ve yıllarca kullanabileceğiniz mutfak dolaplarına sahip olabilirsiniz.

Ölçülere özel üretilmesiyle tam istediğiniz renkte ve yapıda mobilyalara sahi olabilirsiniz. İstediğiniz yere bulaşık makinenizi yerleştirebilir ve istediğiniz bölümleri mutfak kilerine çevire bilirsiniz. Bu modern olduğu kadar kullanışlı bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacaktır.

mutfak-dolap

Satın almak için öncelikle firmamızı arayabilir müşteri temsilcimizden istediğiniz mutfak dolabı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Devamında yerinde keşifle mutfak dolabınızın çizimi uzman ekibimiz tarafından yapılacak ve  tam istediğini rengi ve tasarıma sahip olduğunda üretimine başlanacaktır. Böylece olası sürprizlerden kurtulacaksınız evinizde yeni mutfağınızın nasıl duracağını görerek satın alacaksınız.

Mutfak çizimi üzerinde istediğiniz değişikliği yaptırabilecek ve tam hayalinizdeki şekle kavuştuğunda üretimine başlanacak mutfak dolabınız 15 gün ile 25 gün aralığında evinizde yerini alacaktır.

mutfak-dolabi-modeli

Firmamızda mutfak tasarımından üretimine kadar bütün aşamalar kendi bünyemizde yapıldığı için mutlaka kaliteli bir mutfağı birinci elden ve piyasa fiyatına göre daha uygun fiyatlarla satın almış olacaksınız. Mdf  kesim bantlama, cnc kesim ve ebatlama desen verme ve membran pres aşamaları gibi bütün mutfak üretim aşamaları firmamızın kendi bünyesinde gerçekleşmektedir. Bu yüksek tecrübe ve zengin makine parkuru sayesinde daha uygun fiyatlarla daha modern kaliteli mutfak dolaplarını müşterilerimize sunuyoruz.

DEKOSET MUTFAK daha uygun fiyatlarla modern ve kullanışlı mutfak dolapları üreterek sizlere sunuyor.İkitelli başakşehir den Tüm İstanbul a sizlere en iyi ürünleri sunuyor.

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir