Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

İSMOB Fuarı Ardından

Türkiye mobilya sektörünün trendini ve çizgisini özet geçen İstanbul mobilya fuarı bu sene oldukça ilgi gördü diyebiliriz. Bir önceki senelerde kar yağışı biraz etkilemiş olsa da bu sene havanın soğuk olmasına rağmen bir yağışın olmaması ulaşım konusunda sıkıntı oluşturmayarak daha talepkar olmasını sağladı diyebiliriz.

Her yıl olduğu gibi bu sene de başarılı tasarımcılar ve tasarlanmış mobilya modelleri ödüllerini alırken, başarıyı yakalayan firmaların değişmemesi biraz şaşırtıcı çünkü ödül almamış ancak oldukça iyi tasarlanmış ürünler gördüm diyebilirim.

ismob-fuarı

Fuar alanı oldukça büyük olmasına rağmen hala yeterli boyutta değil diyebiliriz ya da mobilya piyasasındaki büyüşe ayak uydurmakta bir sendeleme var gibi geliyor. Özellikle geçen yıllarda 10-11. hollerle bu sorun aşılmaya çalışılmasına rağmen diğer hollere servisle gidilmesi bir sıkıntı oluşturmuştu diyebiliriz.

2014-ismob

Bu sene 5.hol için a-b-c gibi dışarıda çadır alan kurulmasıyla bu sorun çözülmüş ancak çadırda ısıtma sisteminin olmaması hem ziyaretçileri hem de katılımcıları zor duruma sokmuş gibi görünüyor. Katılımcıların yakındığı bir diğer durum ise her ne kadar fuara katılıyor olsak ta “çadır” olması sebebiye prestij konusunda tedirginlikleri var.

Temennimiz o ki ileride bütün ihtiyaçlara cevap veren Dünya da bir numara bir fuar olması, buradan yetkililere duyrulur..

Fuar hakkında sizin düşünceleriniz neler, bizimle paylaşırmısınız?

Bir Cevap Yazın